Konferencja InvestCuffs 24-25.03 w Krakowie

Już 24-25 marca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Konferencji i Targów Invest Cuffs. Będzie to już dziewiąta odsłona wydarzenia, które rok rocznie przyciąga do Krakowa kilka tysięcy uczestników, mających możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez przeszło 120 prelegentów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu i wspólnego
tworzenia historii rynku inwestycyjnego. Udział jest całkowicie bezpłatny!

Kraków miastem inwestorów

Kraków to jedno z najbardziej charakterystycznych polskich miast. To właśnie tutaj ponad tysiącletnia historia łączy się z nowoczesnością. Świetnym tego obrazem jest położenie na przeciwległych brzegach Wisły jednej z najstarszych siedzib Polskich Królów – Wawelu – oraz najnowocześniejszego centrum kongresowo konferencyjnego – ICE.
To właśnie w jego przeszklonych przestrzeniach 24 i 25 marca 2023 roku ponad 7 tysięcy inwestorów detalicznych z całej Polski, przedstawicieli brokerów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych z całej Europy spotka się, aby wspólnie uczestniczyć w Konferencji, Targach, Gali oraz imprezie business-to-business (B2B). To wszystko sprawi, że Kraków stanie się w tym czasie największym skupiskiem inwestorów w tej części Europy.
Czym jest Invest Cuffs Invest Cuffs to doroczne spotkanie zrzeszające branżę rynku inwestycyjnego – akcje, waluty, surowce, kryptowaluty, fundusze inwestycyjne. Jest to jedno z największych tego typu wydarzeń w Europie, które rok rocznie przyciąga ekspertów, przedstawicieli najważniejszych podmiotów w branży, klientów instytucjonalnych oraz detalicznych.
Dołączając do tego wydarzenia otrzymujesz możliwość udziału w konferencji, targach, spotkania z ekspertami inwestycyjnymi, prezentacjach startupów, wywiadach i relacjach. Invest Cuffs to duża dawka wiedzy, emocji oraz najlepszy networking w branży inwestycyjnej.

Invest Cuffs to również możliwość poznania ekspertów i entuzjastów rynków inwestycyjnych.

Odbierz swój bilet na Invest Cuffs 2023

Aby wziąć udział w Invest Cuffs 2023 wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie:

https://investcuffs.pl/rejestracja/

Organizatorzy przygotowali ponadto dwa rodzaje płatnych
biletów.
Zarezerwuj swoje bezpłatne miejsce lub skorzystaj z pakietów biletów premium.

Rodzaje dostępnych biletów:

Darmowa rejestracja – 0 zł – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich wykładach, przerwach kawowych oraz uroczystej gali Invest Cuffs.

Bilet Premium – 492 PLN brutto – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej, dzięki której możesz nawiązywać kontakty z uczestnikami Konferencji. Wyjątkowa okazja do spotkania online tak wielu inwestorów.

Bilet VIP –2337 PLN brutto – upoważnia do wzięcia udziału we wszystkich darmowych wydarzeniach. Dodatkowo upoważnia on do uczestnictwa w kameralnych spotkaniach w strefie VIP przy filiżance wyśmienitej kawy lub lampce wina. Bilet ten zapewnia także lunch w piątek i sobotę oraz udział w bankiecie w strefie VIP podczas after party w sobotę. Podczas edycji 2022 w strefie VIP gościło blisko 700 osób – prelegentów, przedstawicieli firm, brokerów, startupów,
banków, domów maklerskich, giełd kryptowalut i wielu wielu innych firm z branży inwestycyjnej.

Kupując bilet VIP otrzymasz również dostęp do aplikacji mobilnej, która umożliwia nawiązanie kontaktów z Uczestnikami Konferencji.

Sprawdź jak wyglądała ubiegłoroczna edycja:

Link: https://youtu.be/ln1eVHPQWRo

Albo zobacz foto-relację z Invest Cuffs 2022 <<LINK>> .

Targi rynku inwestycyjnego

Kongres Invest Cuffs 2023 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów oraz przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego, ponad 7 tysięcy uczestników znajdzie ponad 120 standów wystawowych domów brokerskich, banków, spółek giełdowych, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera czy inwestora. Podczas dziewiątej edycji uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów. Konkurs i Gala rozdania nagród Invest Cuffs 2023 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.

Mój wykład "Dlaczego wielka hossa pokoleniowa na rynku akcji będzie kontynuowana?" rozpocznie się w sobotę 25.03.2023 o godz. 10:00 w Sali Teatralnej S2

LINK do pełnego programu konferencji i rejestracji 👇

Invest Cuffs 2023 – Investment Conference
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.