Krach na giełdzie - co dalej z giełdą akcji?

Kliknij w ekranik poniżej aby obejrzeć video komentarz:

ZNIŻKA DLA CZŁONKÓW SII O KTÓREJ MOWA JEST WCIĄŻ AKTUALNA - ZARÓWNO NA ROCZNY JAK I 2-LETNI ABONAMENT SERWISU LONGTERM.PL - PONIŻEJ LINK DO SKLEPU ON-LINE POPRZEZ KTÓRY MOŻNA Z NIEJ SKORZYSTAĆ (2 OFERTY NA SAMYM DOLE STRONY):

OFERTA PORTALU LONGTERM.PL DLA AKTYWNYCH CZŁONKÓW SII <LINK>

WCIĄŻ AKTUALNA JEST RÓWNIEŻ PROMOCJA ŁĄCZONA ZE SQUABEREM - ZA ZAKUP ROCZNEGO DOSTĘPU DO SQUABERA OTRZYMUJE SIĘ 3 MIESIĘCE ABONAMENTU LONGTERM.PL JAKO BONUS! SZCZEGÓŁY PO WEJŚCIU W PONIŻSZY LINK:

PROMOCJA ŁĄCZONA ZE SQUABEREM <LINK>

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.