LIVE z zarządem One More Level

zapraszam jutro (wtorek, 17.08) po godz. 14:00 na LIVE z prezesem One More Level S.A. - Szymonem Bryłą i Radkiem Ratusznikiem - wiceprezesm i game designerem.  

Szymon Bryła, CEO One More Level

Absolwent Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł magistra Filozofii Społecznej. Felietonista serwisu Imperium Gier portalu Wirtualna Polska. Posiada ponad 11 lat doświadczenia w pracy związanej z PR i Marketingiem. Przez ten czas współpracował z takimi firmami jak Anshar Studios czy Artifex Mundi, w którym przez prawie 5 lat pełnił funkcję PR i Marketing Directora. W tym czasie był odpowiedzialny za światowe premiery 58 tytułów. W One More Level jako Head of Studio (od stycznia 2020 r.) i CEO (od września 2020 r.). W 2020 roku nominowany także do Paszportów Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.

Radosław Ratusznik, Członek Zarządu

Uzyskał tytuł Magistra Informatyki Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Pracę w branży rozpoczął w Reality Pump przy beta testach. Pracował również w Ninbi Studios i Bloober Team. W tym czasie pełnił funkcję Designera lub Producenta przy m.in. takich produkcjach jak Deadlings, A-men czy Deathmatch Village. W One More Level działa od 2014 roku. Najpierw jako Producent i Lead Designer, a później Game Director. Od września 2020 roku Członek Zarządu One More Level. W 2020 roku nominowany także do Paszportów Polityki w kategorii Kultura Cyfrowa.

Poniżej link do transmisji na Youtube (pod tym samym linkiem będzie dostępne później wideo):

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.