LPP - konferencja wynikowa LIVE!

Poniżej wideo z konferencji wynikowej grupy LPP z dnia 30.08.2017:

Zarząd LPP SA oraz inwestorzy.tv zapraszają na wideokonferencję poświęconą omówieniu wyników finansowych osiągniętych w drugim kwartale 2017 roku. Transmisja będzie realizowana bezpośrednio z Sali Imperium w Centrum Inwestora, w budynku GPW w Warszawie.

LPP SA jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm odzieżowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Firma od 26 lat konsekwentnie prowadzi działalność w Polsce i za granicą, odnosząc sukcesy na wymagającym rynku odzieżowym. LPP SA zarządza 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Firma posiada sieć niemal 1700 salonów sprzedaży oraz sklepy on-line wszystkich swoich marek i tworzy miejsca pracy dla ok. 25 tys. osób w biurach i strukturach sprzedaży w Polsce, krajach Europy, Azji i Afryki. Spółka LPP SA jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu WIG20 oraz należy do prestiżowego indeksu MSCI Poland.

Poniżej okno transmisji LIVE - można też tam zadać pytanie on-line:

W spotkaniu udział weźmie:

Przemysław Lutkiewicz, Wiceprezes Zarządu LPP SA

Termin transmisji: 30. sierpnia 2017 r., godz: 12:30

Miejsce: Sala Imperium, Centrum Inwestora, GPW w Warszawie

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 4 min.

Play - analiza spółki

czas czytania: 1 min.

IMS - konferencja wynikowa LIVE!

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.