Nagranie z wtorkowego webinaru

Nagranie video jest dostępne tylko i wyłącznie dla osób, które posiadają aktywny abonament serwisu Longterm.pl.

Jeśli chcesz zobaczyć i wysłuchać 20 profesjonalnych, eksperckich analiz, starannie wyselekcjonowanych spółek, to wystarczy dołączyć do grona Subskrybentów - więcej szczegółów odnośnie abonamentu i możliwość zamówienia on-line poprzez Dotpay.pl - link poniżej:

TAK, ZAMAWIAM ROCZNĄ SUBSKRYPCJĘ SERWISU LONGTERM.PL I DOSTĘP DO WTORKOWEGO WEBINARU <LINK>

- W ramach rocznego abonamentu otrzymasz od razu ostatni raport "TOP 15 POLAND" (ranking najlepszych 15 spółek po wynikach za I kw. 2015)  oraz każdy kolejny, po wynikach kwartalnych gratis aż do wygaśnięcia subksrypcji!

- Otrzymasz dostęp do Forum VIP, na którym inwestorzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz pokazują swoje realne transakcje (prowadzą swoje własne portfele).

- Otrzymasz dostęp nie tylko do wtorkowego webinaru ale również do wszystkich archiwalnych webinarów oraz artykułów VIP, niedostępnych na publicznym blogu!

- Każdy kolejny webinar będzie gratis dla Ciebie jako Subskrybenta 🙂

Dostępny jest obecnie raport z rankingiem 15 najlepszych polskich spółek po wynikach za I kwartał 2015 roku – każdy aktywny abonent otrzymuje go gratis, jako uzupełnienie i wsparcie do abonamentu!

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Longterm TOP 20 - webinar 18.08.2015

czas czytania: 3 min.

Najlepsze polskie spółki po wynikach za II kwartał

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.