Najlepsze polskie spółki po wynikach za 2014 rok

Już 29.03.2015 odbędzie się premiera najnowszego raportu z raningiem 15 najlepszych według mnie, polskich spółek po wynikach za cały 2014 rok. Raport będzie dostępny w pierwszej kolejności dla aktywnych Subskrybentów, czyli osób które wykupiły abonamant na codzienne komentarze giełdowe i dostęp do moch dwóch portfeli inwestycyjnych. Publiczna sprzedaż rozpocznie się dopiero tydzień później czyli 05.04.2015.

Osoby zainteresowane zakupem mojej usługi (ABONAMENT ROCZNY NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE), mogą zapoznać się ze szczegółami oferty po wejściu w poniższy link:

https://longterm.pl/shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Jakie korzyści uzyskuje się dzięki rocznemu abonamentowi:

1) KAŻDY KOLEJNY RAPORT Z RANKINGIEM TOP 15 POLAND GRATIS!

Bezpośrednio po zakupie abonamentu, otrzymujesz ostatni raport (obecnie dostępny jest ranking TOP15 POLAND po wynikach za III kw. 2014) oraz każdy kolejny gratis aż do wygaśnięcia abonamentu. Innymi słowy w cenie 380 zł otrzymujesz aż 5 raportów wartych 95 zł każdy - cena zwraca się zatem z nawiązką w samych raportach! Płacisz 380 zł a otrzymujesz w ciągu roku produkty towarzyszące o wartości 475 zł!

Przykładowo jeśli kupisz dzisiaj (04.03.2015) to:

-otrzymujesz jeszcze dzisiaj ostatni raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za III kw. 2014,

-29.03 otrzymasz kolejny raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za IV kw. 2014 i jednocześnie za cały 2014 rok,

-pod koniec maja/początek czerwca otrzymasz raport z rankingiem po wynikach za I kw. 2015,

-pod koniec sierpnia/początek września otrzymasz raport z rankingiem po pierwszym półroczu 2015

-pod koniec listopada otrzymasz raport z rankingiem za III kw. 2015

Ile zarobiły wytypowane przeze mnie spółki z kolejnych rankingów od 05.04.2013 czyli od początku ich publikacji do piątku 06.03.2015?

TOP3 - portfel złożony zawsze z 3 najlepszych spółek z kolejnych rankingów kwartalnych - zysk 144%

TOP5 - portfel złożony zawsze z 5 najlepszych spółek z kolejnych rankingów kwartalnych - zysk 105%

TOP7 - portfel złożony zawsze z 7 najlepszych spółek z kolejnych rankingów kwartalnych - zysk 97%

TOP10 - portfel złożony zawsze z 10 najlepszych spółek z kolejnych rankingów kwartalnych - zysk 86%

PORTFEL SPT (spółki prowzrostowe tygodnia), prowadzony na publicznym blogu - zysk do końca lutego 41%

WIG czyli cały rynek zyskał w tym samym czasie 19,7%

2) CODZIENNE KOMENTARZE I DOSTĘP DO MOICH DWÓCH PORTFELI INWESTYCYJNYCH

W ramach usługi przez rok czasu wysyłbym do Ciebie mój komentarz po każdej sesji giełdowej oraz pokazywał aktualny skład moich dwóch portfeli inwestycyjnych:

-Portfel długoterminowy stabilnego wzrostu - transakcji dokonuje stosunkowo rzadko i skupiony jestem na najsilniejszych fundamentalnie spółkach z naszego rynku - znajdują się w nim spółki z czołówki rankingu.

-Portfel agresywny inwestor - transakcji dokonuje dosyć często i staram się aby zawsze znajdywała się przynajmniej jedna spółka lub maksymalnie trzy propozycje na osiągnięcie szybkiego, kilkunasto- kilkudziesięco procentowego zysku w czasie maksymalnie 20 sesji giełdowych. Jeśli pozycja nie spełnia zakładanych oczekiwań, to oczywiście zamykam ją wcześniej. Obowiązuje przy tym nadrzędna zasada ochrony kapitału i na pojedyńczej transakcji spekulacyjnej nie mogę stracić więcej niż 1,5-maksymalnie 2% kapitału (stop loss obowiązuje zawsze!).

3) DOSTĘP DO FORUM VIP

Dopstęp do forum VIP to świetna użyteczność dla osób, które chcą zadać pytanie podczas sesji lub zapoznać się z typami inwestycyjnymi pozostałych forumowiczów. Na forum pisze kilku bardzo doświadczonych inwestorów, którzy co pewien czas dzielą się swoimi typami inwestycyjnymi, niekoniecznie związanymi z moimi rankingami. Jest nawet jeden naprawdę przedni spec od rynku NewConnect. Inwestorzy toczą merytoryczną, kulturalną dyskusję a żadne pytania, nawet te najgłupsze nie pozostają nigdy bez odpowiedzi.

4) CODZIENNE ODCZYTY WSKAŹNIKA "BAROMETR INWESTORA"

Każdego dnia podaje dwukrotnie odczyty mojego autorskiego wskaźnika prawdopodobieństwa wzrostów czyli "BAROMETRU INWESTORA", który w porę otrzega przed załamaniem rynku oraz z wyprzedzeniem informuje o nadchodzących wzrostach na polskiej giełdzie. W zależności od jego odczytów przyjmuje określone postawy - DEFENSYWNĄ, NEUTRALNĄ lub OFENSYWNĄ i w oparciu o mój system zwiększam lub zmniejszam swoje zaangażowanie w akcje. Jest to zatem bardzo przydatne narzędzie wspomagające zarządzanie kapitałem.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZISIAJ I OTRZYMAJ OSTATNI RAPORT GRATIS ORAZ NAJNOWSZY RAPORT JUŻ 29.03 - W PRZEDPREMIEROWEJ WYSYŁCE DLA SUBSKRYBENTÓW!

<link>: ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE I DOSTĘP DO PORTFELA DŁUGOTERMINOWEGO

650x292_2 (1)

Polecam,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.