Najlepsze spółki z NewConnect

Link do analizy Krzyśka "Krzabra" Abramowicza - zapoznaj się z nią, sprawdź wyniki (ile wzrósł kurs w ostatnim czasie i pamiętaj że raport został wydany jeszcze w lutym):

https://marketrevolution.ghost.io/analiza-ims-topnc-z-q4-2015/

Jeśli jesteś zainteresowany całym raportem TOP NewConnect, to można go nabyć na tym portalu za jedyne 70 zł - link poniżej:

https://www.longterm.pl/shop/Raport-Top-New-Connect.html

Polecam bardzo gorąco z pełną odpowiedzialnością za najwyższą jakość raportu oraz warsztatu analitycznego - Krzysiek zrobił naprawdę kawał dobrej roboty!  🙂

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.