OZE-Biomar. Prezentacja spółki przed IPO na NewConnect

Zapraszamy w środę 07.07.2021 o godz. 14:00 na spotkanie LIVE z zarządem spółki OZE-Biomar, działającej w branży fotowoltaicznej, która prowadzi ofertę publiczną przed debiutem na NewConnect.

W spotkaniu on-line udział wezmą:

Ewa Szawłowska

Prezes OZE-BIOMAR S.A.

Odpowiedzialna za tworzenie i nadzór nad realizacją strategii spółki. Posiada wieloletnie doświadczenie związane z zarządzaniem dużymi organizacjami klienckimi oraz procesami zmian w sektorach energetycznym i telekomunikacyjnym, w tym w Orange i Energa. Ostatnie lata to doświadczenie związane z budową i skalowaniem spółek, m.in. Audax Energia.

Marcin Biechowski

Założyciel i pomysłodawca OZE-BIOMAR S.A.

Dyrektor działu handlowego, odpowiedzialny za ofertę produktową oraz nowe kierunki rozwoju spółki. Uznany ekspert na rynku PV w Polsce. Posiada ponad 11-letnie doświadczenie na rynku fotowoltaicznym w Polsce i za granicą.

Piotr Stański

Dyrektor operacyjny OZE-BIOMAR S.A.

Odpowiedzialny za budowanie sprawnej i efektywnej organizacji, wprowadzanie nowych produktów do oferty firmy, tworzenie programów wsparcia sprzedaży pod kątem serwisowania, finansowania, ubezpieczeń. Doświadczony zarządzający spółek handlowych działających na rynku B2B i B2C. Poprzednie doświadczenie zdobywane w Man Truck & Bus, Husqvarna i Volvo Truck.

Po prezentacji spółki odbędzie się sesja pytań.

Poniżej link zarówno do transmisji na żywo, jak również nagrania wideo, które będzie dostępne od razu po zakończeniu spotkania 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.