Perspektywy dla rynku akcji w 2016 roku

Korzystając z okazji chciałbym wszystkim Czytelnkom bloga oraz Widzom YT oraz webinarów, życzyć najlepszego 2016 roku, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym oraz oczywiście w inwestycjach! 🙂

Poniżej nagranie z webinaru, który odbył się 16 grudnia, w którym przedstawiłem moją strategię na nowy 2016 rok i perspektywy dla polskiego rynku akcji (sugeruję aby powiększyć sobie na cały ekran - krzyżyk w prawym dolnym rogu i odczekać kilka sekund na dostosowanie ostrości obrazu). Przpraszam za kiepską jakość dźwięku oraz jego awarię pomiędzy 13:23 a 16:02.

Jeszcze raz - do siego roku!

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Podsumowanie 2015 roku

czas czytania: 6 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 04-08.01.2016

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.