Po Brexicie poleciłem 5 spółek - zarobiły średnio 42,63% - sprawdź które!

O tym że Brexit to była zwykła ściema pisałem i mówiłem tutaj - poniżej artykuł z 15 czerwca:

https://www.longterm.pl/Na-Brexicie-Mozna-Bedzie-Zarobic-18.html

oraz w wywiadzie video dla Inwestorzy.tv na gorąco czyli dzień po brytyjskim referendum - redaktor Irzyński na sam koniec wywiadu otwarcie przyznał, że byłem wtedy jedynym analitykiem, który NIE odnosił się pesymistycznie do skutków Brexitu i nie traktował go jako zagrożenia a wręcz jako szansę!

Ja, w odróżnieniu od większości "analityków" mówię i piszę przed faktem, zamiast mądrzyć się i używać wysublimowanego języka post factum 😀

Dość powiedzieć, że od dołka brexitowego, najszerszy indeks warszawskiej giełdy - WIG, zyskał zdrowe 12,8%, a na poszczególnych spółkach można było zarobić nawet kilkadziesiąt procent.

A czy teraz będzie podobnie i nasza giełda wzrośnie o podobne 12-15% w niecałe pół roku?

Nie widzę powodów aby tak się nie stało. Wszystko za tym przemawia, a powiem więcej - reakcja giełdy na wybór Trumpa była o wiele lepsza i silniejsza, co świadczy o tym, że paradoskalnie to zostało wręcz przyjęte jako pozytywna wiadomość i to właściwie natychmiast. Nie musieliśmy tym razem przeżywać mini krachu na naszej giełdzie - kto miał sprzedać to zrobił to po prostu wcześniej (wiele osób jak się okazuje liczyło się z wygraną rudego miliardera, czego nie pokazywały sondaże).

Mówiłem z resztą o tym w ostatnim odcinku "Pytań do Longterma" - mojego autorskiego programu na antenie Inwestorzy.tv (od 15:30):

Jak zatem inwestować przez te kolejne 6 miesięcy a potem kolejne czyli przez równy rok aby zarobić dużo więcej niż na lokacie?

Z przyjemnością zapraszam na webinar, który powtarzam ze względu na liczne prośby osób, które nie mogły go obejrzeć 2 tygodnie temu. Ten webinar na żywo będzie wyjątkowy pod wieloma względami - po pierwsze, przedstawię pokrótce moją historię 16 lat indywidualnego inwestowania oraz pokażę sposób w jaki udawało się zarabiać na polskiej giełdzie, typując co kwartał 7 zwycięskich spółek, które do końca października generowały średnioroczny zysk 36% co dało ponad 202,5% przez ostatnie 3 lata i 6 miesięcy od początku publikacji rankingów TOP 15 Poland (co kwartał publikuję raporty z rankingiem najlepszych moim zdaniem spółek z polskiej giełdy).

Nie ma nawet sensu przytaczać w tym miejscu wyników funduszy inwestycyjnych, a o lokatach bankowych nawet nie wspomnę 😀 Warto jednak wspomnieć, że w tym samym czasie główny indeks warszawskiej giełdy - WIG, wzrósł zaledwie 9,48%, co dało średnioroczną stopę zwrotu, wynoszącą całe 2,55%...na tym tle osiągnięty zysk wysokości 36% rocznie czyli 202,5% to fenomenalny wynik!

PODCZAS WEBINARU DOWIESZ SIĘ:

- Jakie stopy zwrotu osiągnęły portfele utworzone z najlepszych spółek z kolejnych raportów TOP 15 Poland?

- W jaki sposób inwestować swój kapitał i regularnie zarabiać tytułowe 36%, poświęcając na to jedynie 57 minut tygodniowo?

- Czy inwestowanie na giełdzie wiąże się z ryzykiem straty kapitału? Jak się przed tym zabezpieczać?

-Czy trzeba koniecznie dywersyfikować swoje inwestycje np. o złoto aby portfel był bezpieczny czy to tylko mit?

Poniżej wykresy modelowych portfeli opartych na naszej unikalnej metodzie - z 30 000 zł można było zrobić w 3 lata i 6 miesiące nawet ponad 115 tys. zł! 🙂

Webinar na żywo:  "Jak wygenerować 36% rocznie zysku inwestując w 7 polskich spółek i poświęcając tylko 57 minut tygodniowo...?"

START: CZWARTEK 08.12 O GODZ. 19:00

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR JUŻ TERAZ <<LINK>>

OD RAZU PO ZAPISIE OTRZYMASZ E-BOOKA MOJEGO AUTORSTWA "INWESTUJ LONGTERM" JAKO POWITALNY PREZENT 🙂

UWAGA MEGA BONUS POWITALNY: KAŻDY KTO SIĘ ZAREJESTRUJE OTRZYMUJE RÓWNIEŻ DOSTĘP DO NAGRANIA Z TAJNEGO WEBINARU, KTÓRY ODBYŁ SIĘ 4 SESJE GIEŁDOWE PO BREXICIE, PODCZAS KTÓREGO POLECIŁEM 5 SPÓŁEK Z POLSKIEGO PARKIETU, KTÓRE DO WCZORAJ (28.11) DAŁY ZAROBIĆ ŚREDNIO 42,63%! 😀 VIDEO BĘDZIE NA STRONIE Z PODZIĘKOWANIEM ZA REJESTRACJĘ A POTEM JESZCZE DODATKOWO PRZEŚLĘ CI LINKA DO TEGO VIDEO W MAILU.

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA A NAGRANIE VIDEO NIE BĘDZIE PÓŹNIEJ UDOSTĘPNIONE PUBLICZNIE!

Zapraszam bardzo serdecznie

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.