Poznaj morski świat Islandoom produkcji Bloomga

Bloomga S.A. stworzyła i nieustannie rozwija przeglądarkową grę strategiczną - "Islandoom" i planuje debiut na NewConnect w przyszłym roku.

Pomysł na stworzenie spółki będącej producentem i wydawcą gier przeglądarkowych zrodził się w 2015r, kiedy to jej aktualni pracownicy od dłuższego czasu z entuzjazmem grali w dostępne wówczas gry. Zdobywając szerokie doświadczenie i poświęcając zabawie wiele czasu, wraz z jego upływem stopniowo zaczęło im brakować wprowadzanych zmian, nowości, ulepszeń. Skłoniło ich to do wymyślenia takiej gry, która skupiałaby w sobie wiele innowacyjnych rozwiązań.

Więcej szczegółów na temat samej spółki znajdziecie po wejściu w link: http://bloomga.com/

Poniżej oficjalny trailer gry "Islandoom":

Webinar z przedstawicielami Bloomga S.A. rozpocznie się w środę, 21.11 o godz. 12:00.

Zachęcamy do obejrzenia ok. 30-minutowej prezentacji po której nastąpi sesja pytań - każdy będzie mógł zadać pytanie przedstawicielom spółki.

W spotkaniu udział wezmą:

Piotr Brewczyński

Przedsiębiorca, manager, inwestor. Od 1994 roku obecny na rynku kapitałowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w organizacjach w Polsce i zagranicą. Specjalizuje się w analizie wartości spółek publicznych i niepublicznych. Zaangażowany w rozwój innowacyjnych przedsiębiorstw m.in. z sektora zautomatyzowanych transakcji na rynkach kapitałowych, energii odnawialnej, spożywczego. Brał udział w rozwoju funduszy inwestycyjnych w segmencie nieruchomości oraz nowych technologii. Od 2012 roku był związany z giełdową Spółką inwestycyjną Columbus Capital S.A., która w 2014 roku została drugą spółką publiczną w rankingu giełdowych firm o największym wzroście kapitalizacji w ciągu jednego roku. W Columbus Capital SA pełnił funkcję Prokurenta oraz Prezesa Zarządu. W organizacji był odpowiedzialny za strategię przedsiębiorstwa i dobór instrumentów do portfela inwestycyjnego. Od początku obecności na rynku kapitałowym uczestniczył w blisko 100 IPO jako inwestor i doradca transakcyjny. Aktywnie poszukuje podmiotów, które mogą być celem akwizycji. W Bloomga SA odpowiada za przygotowanie spółki do debiutu na rynku NewConnect, jako doradca zarządu odpowiedzialny za relacje inwestorskie.

Dawid Przygodzki

Pasjonat gier komputerowych. Już na studiach menadżerskich zaczął projektować pierwsze gry. Od 2010 roku kierował własną firmą Games Faktory, przejętą następnie przez spółkę Bloomga SA w wyniku inwestycji Państwa Brewczyńskich. Od 2015 roku jest Prezesem spółki Bloomga S.A., gdzie bierze czynny udział w projektowaniu i tworzeniu gry Islandoom. Posiada liczne kontakty z wydawcami gier przeglądarkowych. Jest aktywnym inwestorem giełdowym.

Do zobaczenia i usłyszenia w przyszłą środę!

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 9 min.

Czy warto kupować akcje pod dywidendy?

czas czytania: 6 min.

Nie chcesz płacić podatku? Inwestuj przez rachunek IKE

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.