Praktyczna konferencja dla inwestorów giełdowych

Odbędzie się ona w dniach 19 i 20 października 2013, w Warszawie w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” S.A., dawnej siedzibie GPW. Wykłady, które po raz pierwszy w historii konferencji, potrwają dwa dni, poprowadzą inwestorzy, analitycy i uznani eksperci rynkowi. Będą to Grzegorz Zalewski, Paweł Szczepanik, dr hab. Piotr Zielonka, Wim Lievens, Paweł Biedrzycki (organizator konferencji) oraz gość specjalny dr Raimund Schriek. „Szczególnie cieszymy się z tego, że wykłady na konferencji poprowadzi dr Raimund Schriek. Jest to światowej klasy ekspert z zakresu inwestowania i finansów behawioralnych, który pracuje dla wiodących europejskich banków i instytucji rynkowych (w tym np. dla niemieckiej giełdy, na której jest 8-9 mln inwestorów). W czasie swojego całodniowego seminarium, zatytułowanego „Idealny dzień tradera” dr Raimund Schriek pokaże jak wykorzystać osiągnięcia współczesnej nauki do wypracowania odpowiedniej strategii inwestowania, konsekwencji i właściwych nawyków, co w ostateczności ma pozwolić nam odnieść sukces na giełdzie. To nowe podejście do skutecznego inwestowania, o którym w Polsce jak dotąd można było niewiele usłyszeć.” - mówi Paweł Biedrzycki, główny organizator konferencji. W trakcie pozostałych wykładów poruszone zostaną takie zagadnienia jak: psychologia tłumu na giełdzie, pułapki i ograniczenia, na jakie jesteśmy narażeni w czasie inwestowania, a także co możemy zrobić, aby przygotować się do wyzwań, które stoją na drodze do naszych zysków oraz co jest istotne w budowaniu strategii inwestycyjnej dopasowanej do osobowości i sytuacji inwestora. Do uczestnictwa konferencji Skuteczny Inwestor 2013 zapraszamy osoby, które przede wszystkim chcą być w pełni świadome tego, co dzieje się w głowach inwestorów i na całym rynku, i dzięki temu lepiej inwestować swoje pieniądze. Do 30 września 2013 obowiązuje premierowa oferta uczestnictwa, dlatego zapraszamy do sprawdzenia programu konferencji i rejestracji (liczba miejsc na konferencji jest ograniczona). Więcej informacji pod adresem: http://SkutecznyInwestor.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 6 min.

Strategia na październik

czas czytania: 3 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 7-11.10.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.