Przegląd spółek z TOP 15 - webinar specjalny

Zapraszamy już w najbliższą środę 12.10 o godz. 20:00

Cel spotkania:

Omówienie sytuacji najlepszych 15 spółek z ostatniego rankingu TOP 15 Poland pod względem zarówno analizy fundamentalnej, jak i technicznej.

Plan spotkania:

20:00-20:05 Powitanie i krótkie podsumowanie dotyczasowego performancu spółek rankingowych

20:05-21:00 Analizy fundamentalne i techniczne 15 spółek

21:00-21:30 Sesja pytań

Spotkanie będzie darmowe dla Subskrybentów, którzy dołączyli do naszego grona do niedzieli 09.10.2016.

Aby uzyskać dostęp na to wyjątkowe spotkanie wystarczy zakupić ostatni raport TOP 15 Poland z analizami tychże 15 spółek po wynikach za I półrocze 2016. To właśnie bieżącą sytuację tychże 15 spółek będziemy omawiać.

Jeśli dołączyłeś do nas już po terminie webinarowej promocji czyli po niedzieli 09.10 to niestety musisz wykupić dostęp za 120 zł. Innymi słowy, jeśli nie jesteś Subskrybentem lub jeśli przyłączyłeś się do nas dopiero w tym tygodniu, to musisz zakupić ostatni raport Top 15 Poland w cenie 120 zł aby uzyskać dostęp.

Jak wygląda proces otrzymywania dostępu na webinar?

1) Kupujesz najnowszy raport TOP 15 Poland (karta kredytowa, e-przelew przez Dotpay.pl lub przelew tradycyjny) - wysyłamy Ci najnowszy raport po kilku minutach i możesz się z nim zapoznać jeszcze przed webinarem a jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, to z przyjemnością odpowiemy.

4) Po webinarze otrzymujesz linka do nagrania video - na wypadek jakbyś z jakiś powodów nie mógł obejrzeć na żywo albo chciał później jeszcze raz obejrzeć.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.