Ruszyła letnia szkoła giełdowa

W jego ramach odbędzie się 10 webinariów kierowanych do początkujących inwestorów giełdowych oraz wszystkich zainteresowanych. Celem projektu jest przybliżenie kluczowych zagadnień związanych z samodzielnym inwestowaniem w instrumenty finansowe notowane na GPW, a także przedstawienie praktycznych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego. Każde z 10 szkoleń on line dotyczyć będzie innego zagadnienia i poprowadzone zostanie przez wieloletnich praktyków, ekspertów domów maklerskich, GPW i SII.  Zapraszamy do wysłuchania szkoleń. Osoby uczestniczące w 8 z 10 webinarów otrzymają na koniec certyfikat uczestnictwa.

Są już dostępne nagrania wideo z pierwszych szkoleń a kolejne będą odbywały się co tydzień na żywo co środę o godz. 14:00!

Więcej szczegółów po kliknięciu w poniższy baner:

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.