Ryvu po korekcie wybicia.

Kurs Ryvu Therapeutics jest w trendzie wzrostowym od czerwca 2022 roku. Od kilku miesięcy porusza się jednak w konsolidacji. 15 września doszło do mocnego wybicia w górę przy bardzo wysokim wolumenie. Był to sygnał kontynuacji trendu. Następnie przyszło korekcyjne cofnięcie i obrona strefy wsparcia w okolicach 61,5-63 zł. Teraz zadaniem byków jest przebicie maksimum świecy wybiciowej w okolicach 67,5 zł.

Interwał dzienny, wykres roczny:

Jeśli uda się przebić wspomniany powyżej opór, to otworzy się droga do dalszych wzrostów w kierunku ATH. Wówczas kolejne opory będzie można wyznaczyć w okolicach 73 oraz 77-78 zł.

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
czas czytania: 1 min.

Spotkanie z zarządem Longterm Games

czas czytania: 2 min.

Akcje ATrakcje: Digital Network

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.