Spółki dobre na bessę czyli 5 typów defensywnych na gorsze czasy

Na konferencję "WallStreet" organizowaną przez SII jeżdzę nieprzerwanie od 5 lat i mogę ją polecić z pełną odpowiedzialnością. W latach 2013 i 2014 nie prowadziłem własnego wykładu ale od 3 lat tradycyjnie wygłaszam swoją niedzielną mszę o 9:00, jako pierwszy wykład ostatniego dnia konferencji 😀

Tym razem przedstawię 5 propozycji do defensywnego portfela, mającego na celu zachowanie się relatywnie lepiej od reszty rynku podczas ewentualnej, dłuższej dekoniunktury na rynku akcji, popularnie zwaną bessą.

Tyuł mojego wykładu brzmi: "Spółki dobre na bessę, czyli 5 typów spółek defensywnych na gorsze czasy"

Kiedy: Niedziela, 27.05 o godz. 9:00

Gdzie: Hotel Gołębiewski w Karpaczu - konferencja "WallStreet".

Dlaczego warto wziąć udział w tej konferencji?

1) Rozmowy kuluarowe i nawiązywanie kontaktów

Uważam to za największy plus konferencji dla inwestorów giełdowych. Z każdej konferencji wracam z nowymi kontaktami - poznaje nowych inwestorów, nawiązuje relacje biznesowe. Pamiętajmy, że inwestorzy to ludzie sukcesu, bo przecież aby inwestować trzeba mieć spore oszczędności więc zdecydowana większość z nich prowadzi swoje własne biznesy lub posiada intratne posady w korporacjach. Oczywiście jest wielu prezesów firm ale o tym za chwilę.

2) Rewelacyjny hotel i lokalizacja nieopodal Śnieżki

Ja w ostatnich latach robię sobie przerwę w wykładach i wjeżdzam kolejką na Śnieżkę - naprawdę warto a czeskie piwo na samym szczycie smakuje bezcennie 😀 Rok temu wraz z członkami ekipy Longterm oraz Maćkiem Samcikiem zeszliśmy ze Śnieżki i to też było super przeżyciem oraz fajną integracją.

3) Bezpośrednie kontakty z prezesami spółek giełdowych

Co roku, oprócz normalnych wykładów wybranych spółek giełdowych, odbywają się również Targi Akcjonariat, na których można spotkać się i porozmawiać z prezesami lub przedstawicielami kilkunastu spółek giełdowych i uwierzcie mi lub nie ale zazwyczaj ich kursy rosną po WallStreet 😀

4) Wybitni prelegenci

W tym roku gwiazdą wieczoru w sobotni wieczór będzie dr Leszek Czarnecki - główny udziałowiec Getin Holding, a wśród prelegentów znajdą się między innymi Wojciech Białek, Marek Zuber, Sylwia Jaśkiewicz czy członek naszego zespołu Longterm - Radek "Humanista na giełdzie" Chodkowski.

5) Cena jest śmiesznie niska w stosunku do tego co się otrzymuje!

Wyobraźcie sobie że pokój jednoosobowy, bez widoku na góry, w tych samych 2 dniach co konferencja, z 3 posiłkami kosztuje w hotelu Gołębiewski w Karpaczu 861 zł i to w ofercie first minute (2 tygodnie przed przyjazdem trzeba opłacić zaliczkę) natomiast normalna cena to 920 zł za te dwa dni.Sprawdziłem ile kosztowałby przykładowo pokój bez widoku na góry w ostatni weekend kwietnia i jest to 1072 zł.

Cała konferencja wraz z 2 noclegami,  kosztuje zaś w tej chwili 1490 zł włączając w to zakwaterowanie na 2 dni w hotelu, 3 posiłki, wszystkie wykłady uznanych prelegentów oraz uwaga...koncert Anity Lipnickiej!

Członkowie SII z poziomem rozszerzonym mają dodatkową zniżkę.

Wynika z tego, że płacisz praktycznie 418 zł za same wykłady przez trzy dni konferencji - piątek, sobota i niedziela!

UWAGA: ta cena 1490 zł za pełen pakiet konferencji mija z końcem kwietnia i od 1 maja rośnie o 100 zł do 1590 zł, więc warto zarezerwować teraz a ja mam dla Ciebie niespodziankę - po wpisaniu w formularzu zgłoszeniowym kodu rabatowego LONGTERMWS22  otrzymujesz 100 zł zniżki na cały pakiet i kosztuje Cię on wraz z noclegami jedyne 1390 zł a od maja 1490 zł (100 zł taniej!).

Można oczywiście wykupić pakiet bez noclegów i również otrzymać moją zniżkę 100 zł po wpisaniu w formularzu rejestracji kodu rabatowego: LONGTERMWS22.

W każdym razie - po wpisaniu mojego kodu rabatowego otrzymujesz 100 zł na każdy pakiet jaki wybierzesz!

Do zobaczenia w Karpaczu!

Hotel Gołębiewski w Karpaczu - fot. http://www.golebiewski.pl/karpacz

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.