Spółki prowzrostowe na ostatni tydzień 2012

Zetkama również straciła 1,5%, zatem średnia strata wyniosła rekordowe 5,08%, powodując iż był to najgorszy tydzień od początku eksperymentu. Do końca roku zostały zaledwie dwie sesje i ciężko traktować je jako pełny tydzień, tym niemniej postanowiłem dokonać dwóch zmian - Protektora i Synthosa, zastępuje Azotami Tarnów i Pekao, licząc na podciągnięcie na koniec roku w celu poprawienia wycen funduszy. Azoty wybiły pięknie z długotrwałej konsolidacji i teraz właściwie nie ma limitów na wzrosty:

Pekao wyszło górą z konsolidacji i bank ten powinien być teraz liderem wzrostów WIG20, stając się kolejnym po KGHM i PZU koniem pociągowym:

UWAGA: Powyższy eksperyment polegający na krótkoterminowych zagraniach spekulacyjnych nie ma żadnego związku z prowadzonym przeze mnie długoterminowym portfelem inwestycyjnym. Jak dotąd wynika z niego że rynku (wyrażanego głównym indeksem WIG lub WIG20) nie da się pobić stosując taką strategię, i że zdecydowanie lepsze jest staromodne "kup i trzymaj" jakie stosuje w portfelu. W ZAKŁADCE „MULTIMEDIA” POJAWIŁO SIĘ W KOŃCU NAGRANIE MOJEGO WEBINARU, POPROWADZONEGO DLA INVESTIO.PL PT. „CO CZEKA INWESTORÓW W 2013 ROKU?”. ZDRADZAM TAM SENSACYJNĄ WIADOMOŚĆ DOTYCZĄCĄ ZŁOTA, KTÓRA DO TEJ PORY JEST TOTALNIE PRZEMILCZANA W MEDIACH SZEROKIEGO NURTU! BARDZO PRZEPRASZAM ZA SŁABĄ JAKOŚĆ DŹWIĘKU. PONIŻEJ LINK DO NAGRANIA: Aktualnosci.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Koniec świata odwołany

czas czytania: 1 min.

Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.