Spółki prowzrostowe na tydzień 03-07.06.2013

Niepewne Azoty postanowiłem zastąpić żywiołowym ostatnio TVN. Czyżby wielki powrót tej spółki, która przecież kiedyś była jedną ze składowych WIG20? Na tę chwilę wszystko co się dzieje na walorze należy traktować jako sztuczne, niczym nieuzasadnione podbicie, spółki o chwiejnych fundamentach, w celu nabicia w butelkę jak największą ilość leszczy i tylko tak należy to traktować :-) Ale czym to się skończy czas pokaże - być może za kilka lat ktoś powie - "a mogłem kupić" :-) Tak na marginesie, to najczęściej używaną maksymą giełdową przez inwestorów jest właśnie "a mogłem..."

Skład portfela: CD Projekt, Ekoexport, TVN UWAGA: prezentowany portfel spółek prowzrostowych nie ma żadnego związku z prowadzonym przeze mnie portfelem długoterminowym, który wykazuje obecnie znacznie lepszą zyskowność. Jeśli ktoś jest zainteresowany otrzymywaniem codziennych aktualizacji mojego długoterminowego portfela, wraz z codziennymi komentarzami po sesji to więcej szczegółów może znaleźć tutaj: shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Hossa będzie trwała

czas czytania: 2 min.

WIG20 - analiza techniczna

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.