Spółki prowzrostowe na tydzień 03-07.09.2012

Draghi równie dobrze jak potrafił wskrzesić rynek parę miesięcy temu słynnym "zrobimy wszystko co będzie konieczne", tak może i spowodować jego załamanie. Ja przynajmniej typowi nie ufam i wolę poczekać na to co on faktycznie zrobi a nie powie. Może przecież na przykład obciąć ponownie stopę procentową i na tym się skończy.   Udane wyjście z klina góra na WIG20 powinno skutkować pompą w przyszłym tygodniu jeśli Draghi niczego nie zepsuje. Postanawiam jeszcze jeden tydzień przeholować na spółkach z WIG20 - płynność jest wymagana w tak niepewnych czasach jak obecne. Nie zmieniam składu - dalej stawiam na PZU, PGE i PKO, modląc się żeby Budzanowski nie stwierdził że to już górka i nie zaczął sypać:-)

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 7 min.

Podsumowanie sezonu wyników

czas czytania: 1 min.

Przed Draghim

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.