Spółki prowzrostowe na tydzień 13-17.05.2013

W ubiegłym tygodniu świetnie spisał się powracający do wysokiej formy CD Projekt +5,40%, natomiast całkowicie zawiódł Ekoexport, gdzie krótkoterminowi spekulanci realizowali najwyraźniej spore zyski z przed 2 tygodni. Pomimo tego postanowiłem dać szansę tej spółce, chcąc uniknąć tego co stało się z Azotami - po tygodniu mocnej przeceny, w kolejnym kurs równie mocno wzrósł. Jeśli już mowa o Azotach to przyznaje że ucieczka z nich była sporym błędem. Kurs zanegował już tę nieprzyjemną, tygodniową czarną świecę i myślę że powrócił do bardzo silnego trendu wzrostowego.

Zamieniam zatem niemrawego ostatnimi czasy Integera na bardziej dynamiczne i perspektywiczne w krótkim terminie Azoty. W portfelu pozostają zatem: CD Projekt, Ekoexport i Azoty.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Drang nach nord

czas czytania: 2 min.

Hossa będzie kontynuowana

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.