Spotkanie LIVE z CMO Movie Games i członkiem zarządu Image Games - Piotrem Gnypem

W czwartek 20.01 o 12:45 zapraszamy na spotkanie na żywo z Piotrem Gnypem.

CMO Movie Games i członek zarządu Image Games Ekspert ds. nowych technologii i dziennikarz technologiczny z wieloletnim stażem. Swoją karierę zaczynał w latach 90. w grach fabularnych (RPG). Wówczas zajmował się głównie pisaniem scenariuszy, organizacją konwentów, był też jednym z redaktorów kultowego magazynu Magia i Miecz. Swoją przygodę z grami wideo zacząl jako pracownik legendarnego studia Metropolis.  Twórca i wieloletni redaktor naczelny pierwszego w Polsce profesjonalnego bloga o grach wideo Polygamia.pl.Wcześniej pracował jako Head of BizDev w wydawnictwie Walkabout Games, oraz jako Head of Research w studiu produkcji, postprodukcji i animacji Platige Image. Były Chief Content Officer jednego z globalnych gamingowych e-commerce'ów i szef marketingu jednego z polskich startupów.

LINK do transmisji na YT - wideo będzie później dostępne pod tym samym linkiem 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.