Spotkanie z prezesem PBKM - Jakubem Baranem

Jakub Baran

Współzałożyciel, istotny akcjonariusz i Prezes Zarządu Polskiego Banku Komórek Macierzystych S.A. od 19 maja 2016 roku. W latach 2011-2016 pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Polskiego Banku Komórek Macierzystych S.A.
Wcześniej pracował w latach 1997 – 2003 w Hewlett-Packard Polska z siedzibą w Warszawie na stanowiskach Staff Engineer, VAB Developer, Sales Specialist i Senior Account Manager, w latach 2003 – 2005 w IBM Polska z siedzibą w Warszawie na stanowisku dyrektor sprzedaży w sektorze telekomunikacji, a od 2005 r. jako Dyrektor Wykonawczy i Dyrektor Operacyjny w Polskim Banku Komórek Macierzystych S.A. Jakub Baran jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej, gdzie w 1995 roku uzyskał tytuł inżyniera elektronika. W latach 1995 - 2014 odbył kilkadziesiąt szkoleń z zakresu m.in.: technicznych dot. sprzętu IT i oprogramowania, sprzedaży, technik negocjacji, sztuki prezentacji, budowania zespołu, motywowania, rozwoju miękkich umiejętności, prowadzenia akwizycji spółek.

Spotkanie rozpocznie się w środę, 11.07.2018 o godz. 12:00.

Prezes zaprezentuje kierowaną przez siebie spółkę PBKM (Polski Bank Komórek Macierzystych) a potem odbędzie się sesja pytań, podczas której każdy uczestnik może zadać prezesowi pytanie.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.