Spotkanie z prezesem WTT S.A. - Krzysztofem Nieciem

Już jutro (wtorek 28.09) o godz. 14:00 zapraszamy na LIVE z prezesem WTT S.A. - Krzysztofem Nieciem.

Krzysztof Nieć

PREZES ZARZĄDU, WSPÓLNIK

Doświadczony bankier inwestycyjny i korporacyjny, prywatny inwestor i przedsiębiorca, z doświadczeniem w polskiej i międzynarodowej bankowości i biznesie. Posiada doświadczenie i kompetencje w zakresie finansów i bankowości, zarządzania, negocjacji, rozwoju biznesu i sprzedaży. Wspierał projekty na wczesnych etapach rozwoju poprzez finansowanie typu venture capital. Od lat profesjonalnie związany z obszarami bankowości i technologii. W swojej zawodowej biografii ma m.in. BZWBK, Bank Pekao, ING, Genuitek Software, Kriosystem Life, Green Coalition. Zasiadał w radach nadzorczych Wrocławskiego Parku Technologicznego, Wrocławskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Komitecie Inwestycyjnym funduszu PFR NCBR CVC.

LINK do transmisji na żywo na Youtube (nagranie wideo będzie później dostępne pod tym samym linkiem) 👇

WTT S.A. specjalizuje się w opracowywaniu i wdrażaniu technologii dla przemysłu ograniczających negatywny wpływ produkcji na środowisko naturalne, a w szczególności poprawiających energetyczną efektywność zagospodarowania odpadów oraz produktów ubocznych procesów technologicznych. Spółka pomaga zakładom przemysłowym obniżać koszty i zwiększać wydajność.

Flagowym produktem WTT S.A. jest przełomowa technologia plazmowej utylizacji odpadów: ZEWE® (Zero Emission Waste Elimination). Wykorzystuje ona innowacyjne rozwiązania zgazowania plazmowego oraz czyszczenia gazów wychodzących z procesu do gazu syntezowego lub czystego wodoru, który może następnie być wykorzystany np. w charakterze paliwa. ZEWE® znacząco ogranicza emisję gazów cieplarnianych podczas utylizacji, pomaga też zmieścić się w surowych normach Europejskiego Zielonego Ładu. Technologia może być stosowana dla każdego rodzaju odpadów i w każdym stanie skupienia: od osadów ściekowych i biomasy poprzez odpady municypalne aż po niebezpieczne. ZEWE® pozwala na całkowitą utylizację odpadów w cenie porównywalnej z dotychczas stosowanymi technologiami, za to przy zerowej emisji szkodliwych produktów utylizacji.

WTT S.A., planuje rozwijać działalność w następujących kierunkach: sprzedaży instalacji do utylizacji odpadów (na bazie innowacyjnej technologii ZEWE®) / projektowaniu i dostarczaniu instalacji oczyszczania i separacji gazów w celu produkcji czystego wodoru / sprzedaży usług projektowania rozwiązań ekologicznych (Green Tech) dla firm i jednostek samorządu terytorialnego /  komercjalizacji projektów B+R będących w trakcie realizacji osiągających poziom TRL 9 / sprzedaży wytworzonych rozwiązań technologicznych i know-how / prowadzenia działalności badawczo-rozwojowych oraz skalowanie do TRL 9 nowych, innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i podmiotów publicznych.

Spółka zatrudnia interdyscyplinarny zespół ponad 60 specjalistów z różnych dziedzin, którzy nieustannie pracują nad opracowywaniem nowych technologii.

Główni akcjonariusze WTT S.A.: Opoka Q FIZ; Financo S.A. Prezes Zarządu Krzysztof Nieć, Wiceprezes Zarządu Adam Zadorożny.

Max MarketCap (post-money): 40 mln PLN (przy cenie emisyjnej nie wyższej niż 80 zł)

Rynek: planowany debiut na NewConnect w Q1/Q2 2022 r. - docelowo przeniesienie na GPW

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Czy chiński Evergrande uwali giełdę akcji?

czas czytania: 1 min.

Jak inwestować w spółki dywidendowe? wykład wideo

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.