Spotkanie z zarządem Reakto - wtorek o 14:00

Już jutro (wtorek 02.11) o godz. 14 odbędzie się spotkanie LIVE z zarządem Reakto.

REAKTO to polska spółka na wczesnym etapie rozwoju. Tworzy system szybkiego reagowania dla agencji ochrony oraz ich klientów - indywidualnych i biznesowych. Obecnie rozwija autorską usługę pozwalającą na półautonomiczne (docelowo również autonomiczne) loty patrolowe i interwencyjne za pomocą bezzałogowych statków powietrznych. REAKTO rozważa debiut giełdowy w 2023 roku.

W spotkaniu wezmą udział:

Wojciech Stawiarski (CEO), posiada 5-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania systemów informatycznych w środowiskach o wysokiej dostępności i wysokiej wydajności. Posiada także doświadczenie w obszarach zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami IT oraz zarządzania zespołami programistów, projektantów czy artystów w ambitnych, milionowych projektach. Jego rolą w REAKTO jest nadzorowanie prac we wszystkich obszarach działalności spółki, budowanie spójnej wizji produktów i usług oraz formułowanie długoterminowych celów dla zarządu.

Szymon Lekstan (CFO/COO) Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu-National Louis University w Nowym Sączu. Jest przedsiębiorcą z ponad 8-letnim doświadczeniem w handlu i logistyce. Posiada doświadczenie w sektorze ubezpieczeniowym, z którym współpraca jest jednym z kluczowych elementów strategii spółki. W REAKTO odpowiada za codzienne operacje przedsiębiorstwa oraz koordynuje działania między pionami spółki oraz za jej finanse.

LINK do transmisji na YT  (nagranie wideo będzie dostępne pod tym samym linkiem)👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Gamedev Investment Forum - wideo

czas czytania: 1 min.

wideo LIVE z szefem Brave Lamb Studio - Michałem Dziwnielem

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.