Strategia Synektik S.A. - transmisja live!

Synektik z sukcesem zrealizował wszystkie cele określone w strategii na lata 2011-2015, istotnie zwiększając skalę działalności. W związku z determinującymi nowe szanse i wyzwania zmianami w otoczeniu rynkowym, ambicjami dalszej ekspansji zagranicznej – w tym do USA – oraz postępami w realizowanych projektach, Spółka zdecydowała się na aktualizację planów rozwoju. Zostaną one zaprezentowane w ramach oficjalnej strategii Grupy na lata 2017-2021.

Grupa Synektik jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług dla diagnostyki obrazowej oraz medycyny nuklearnej. Zajmuje się sprzedażą urządzeń medycznych oraz systemów informatycznych stosowanych w radiologii. Jest jednocześnie pierwszym w Polsce komercyjnym producentem radiofarmaceutyków wykorzystywanych w diagnostyce onkologicznej (PET), pozostając jedynym producentem wysokomarżowych radiofarmaceutyków specjalnych na krajowym rynku.

Synektik posiada dwa zakłady produkcji radiofarmaceutyków oraz dysponuje własnym Centrum Badawczo-Rozwojowym, które pracuje nad rozwojem nowych, oryginalnych produktów kardiologicznych i onkologicznych.

TOP 15 POLAND po wynikach za III kw. 2016.pdf

Firma powstała w 2001 roku. Dziesięć lat później akcje Synektik debiutowały na rynku NewConnect. W październiku 2014 roku Spółka przeniosła notowania na rynek regulowany GPW w Warszawie.

Termin: 31 stycznia, godz. 10:00

Spotkanie poprowadzą:

Cezary Kozanecki, Prezes Zarządu

Dariusz Korecki, Wiceprezes Zarządu

Miejsce: ul. Książęca 4, budynek Centrum Giełdowe

Uruchom transmisję <<LINK>>

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.