Summer rally

Wszyscy którzy mieli jakiekolwiek obawy, których męczyły różnego rodzaju rozterki lub też ból wynikający ze straty na krótkoterminowej spekulacji ich do tego zmusił, opuścili już pokład? To można płynąć dalej :-) Do czasu ostatecznego ogłoszenia decyzji odnośnie naszych OFE, która powinna być ogłoszona na początku września (miejmy nadzieję że całkowicie się wycofają z tych absurdalnych 3 wariantów!) na rynek nie powinna napłynąć żadna negatywna wiadomość. Oczywiście na giełdzie, tak jak i w życiu nie da się wszystkiego przewidzieć ale ja nie widzę w tej chwili żadnych realnych zagrożeń, mając oczywiście na uwadze nieprzewidywalne tzw. "czarne łabędzie", które mogą nagle wypaść jak trup z szafy. Teoretycznie zatem pole do dalszych wzrostów jest oczyszczone i można powiedzieć że jest sygnał dla byków do kolejnej szarży. Warto zatem już teraz rozważyć wejście w dobrze wyselekcjonowane polskie akcje, które nie tylko nie straciły wiele na ostatniej zawierusze ale i paradoksalnie korzystały z kryzysu, czerpiąc zyski z korzystnych - wyższych kursów walut. Jakie to spółki? Jakie spółki mam w tej chwili w portfelu i jakie mam na celowniku przed kolejnymi zakupami? Zachęcam do przyłączenia się do ekipy subskrybentów codziennych komentarzy giełdowych i aktualizacji mojego portfela inwestycyjnego. Podaje tam na bieżąco jakie spółki posiadam w portfelu i jakie znajdują się na mojej liście obserwacyjnej. Mogę zdradzić tylko tyle że właśnie zbliża się czas kolejnych zakupów akcji do portfela, NIE TYLKO POD SUMMER RALLY (LETNI RAJD) ALE NA DŁUGI TERMIN. Uważam że tym razem będzie można zarobić naprawdę duże pieniądze na giełdzie, bo ze wszystkich dostępnych aktywów - obligacje, surowce, złoto, akcje zagraniczne, waluty to właśnie AKCJE CHARAKTERYZUJĄ SIĘ W TEJ CHWILI NAJMNIEJSZYM RYZYKIEM ORAZ CO NAJISTOTNIEJSZE - NAJWIĘKSZYM POTENCJAŁEM ZYSKU W PERSPEKTYWIE KOLEJNYCH 3-5 LAT! Szczegóły dotyczące rocznego abonamentu na codzienne komentarze giełdowe można znaleźć tutaj (KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ):shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Najlepsze grupy muzyczne tego pokolenia

czas czytania: 1 min.

Konkurs II tydzień

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.