TKM 2014

"Dziwny ten Wasz folwark, w którym to wilki muszą zwracać uwagę na to co zrobi jakiś mały, szary szczurek..." rzekł Żubr. "Zgadzam się, dlatego będę prosił Boga abym już nigdy więcej nie był człowiekiem - chcę być wilkiem i żyć razem z Wami w puszczy, gdzie panują sprawiedliwe prawa boskie - tylko najsilniejszy przetrwa." odrzekłem.

DSC06870

"Nie martw się Albercie, będziesz wilkiem jeszcze za tego życia - będziesz WILKIEM Z KSIĄŻECEJ..." warknął Żubr jakby ze znudzeniem. "Powiedz co nas czeka w przyszłym roku drogi Żubrze?" zapytałem błagalnie "TKM" rzekł, odwrócił się ode mnie i zaczął odchodzić w głąb kniei "TKM? pomyślałem sobie "co to znaczy?" "Teraz Kurwa MY!!!" zamuczał głośno wielki buhaj, tak że cała puszcza usłyszała :-)

DSC06871

Do Siego Roku!!! :-) Albert "Longterm" Rokicki Analityk Rynków Finansowych www.longterm.pl

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 7 min.

Czy giełda to kasyno?

czas czytania: 7 min.

Jak zarobić na giełdzie w 2014?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.