TOP 15 POLAND - najlepsze polskie spółki

Zanim przejdziemy do szczegółów, chciałbym na wstępie się pochwalić, że jest to już mój 16-ty raport kwartalny z analizami najlepszych według mnie polskich spółek z całej GPW! Publikuję moje raporty począwszy od IV kw. 2011 roku i nabrałem przez te ostatnie 4 lata sporego doświadczenia, a rynek odpowiednio zweryfikował moje umiejętności. Jakie wyniki osiągnęły selekcjonowane przeze mnie spółki do kolejnych rankingów?

Poniżej wykres performancu spółek raningowych - TOP3 to trzy spółki, które znajdowały się na pierwszych trzech miejscach w kolejnych rankingach, TOP 5 to pięć pierwszych, TOP 7 to siedem itd. w okresie od 05.04.2013 (pierwszy raport w formie rankingu) do 04.12.2015 (kliknij aby powiększyć):

Jak widać, teoretyczne portfela złożone z najlepszych trzech (TOP 3)  i pięciu spółek (TOP 5) osiągnęły najlepsze rezultaty ale co ciekawe - w ostanim kwartale ich ostateczny wynik się praktycznie wyrównał i wyniósł od początku odpowiednio - 133% i 136% zysku. Wynik jest bardzo satysfakcjonujący, gdyż został on osiągnięty w zaledwie 2,5 roku a w tym samym czasie cały rynek (WIG) wzrosł o zaledwie 4,35%. Z początkowych teoretycznych 30 000 zł inwestor miałby dzisiaj ponad 70 tys. zł!

Kolejny teoretyczny portfel - TOP 7 złożony zawsze z siedmiu spółek, które zajęły miejsca od 1 do 7 w kolejnych rankingach, osiągnął stopę zwrotu wynoszącą 115% przez ostanie 2,5 roku.

Najsłabiej wypadł portfel w którym co kwartał inwestowalibyśmy po równo w dziesięć czołowych spółek z kolejnych rankingów TOP 15 POLAND - zwrot z inwestycji wyniółby 91,7%, co przecież nie jest wynikiem, którego mielibyśmy się wstydzić.

Oczywiście celem publikacji raportów nie jest absolutnie namawianie do powielania wyżej zaprezentowanych portfeli, gdyż moja działalność ma charakter czysto edukacyjny. Tym niemniej można w tym miejscu śmiało stwierdzić, że przez te ostatnie 4 lata system selekcji zdał swój ciężki, rynkowy egzamin i otrzymał test najlepszy z możliwych - został sprawdziny w boju na bardzo trudnym i wymagającym środowisku inwestycyjnym.

JEST JUŻ DOSTĘPNY NAJNOWSZY RAPORT Z RANKINGIEM "TOP 15 POLAND" czyli 15 najlepszych, polskich spółek giełdowych - TYLKO DO KOŃCA GRUDNIA PROMOCJA ŁĄCZONA - KAŻDY KTO ZAKUPI RAPORT OTRZYMUJE RAPORT TOP NewConnect JAKO GRATISOWY BONUS (aż 49 analiz spółek z mało znanego rynku NC!).

Pojedynczy raport można zakupić za 120 zł ale warto przystąpić do grona Subskrybentów serwisu Longterm.pl i otrzymać go gratis. Co więcej - wtedy każdy, kolejny raport jest również w cenie abonamentu aż do jego wygaśnięcia. I na dodatek do tego wszystkiego, zaraz po dokonaniu wpłaty za abonament otrzymuje się ostatni raport czyli w tym przypadku TOP 15 POLAND po wynikach za III kwartał!

Jakie korzyści uzyskuje się dzięki rocznemu abonamentowi:

1) KAŻDY KOLEJNY RAPORT Z RANKINGIEM TOP 15 POLAND GRATIS!

Bezpośrednio po zakupie abonamentu, otrzymujesz ostatni raport (obecnie dostępny jest ranking TOP15 POLAND po wynikach za III kw. 2015) oraz każdy kolejny gratis aż do wygaśnięcia abonamentu. Innymi słowy w cenie 380 zł otrzymujesz aż 5 raportów wartych 95 zł każdy - cena zwraca się zatem z nawiązką w samych raportach! Płacisz 380 zł a otrzymujesz w ciągu roku produkty towarzyszące o wartości 475 zł!

Przykładowo jeśli kupisz dzisiaj (07.12.2015) to:

- otrzymujesz jeszcze dzisiaj ostatni raport z rankingiem TOP15 POLAND po wynikach za III kwartał 2015 roku.

- pod koniec marca otrzymasz raport z rankingiem za cały 2015

- na początku czerwca 2016 roku, otrzymasz raport po wynikach za I kwartał 2016.

- na początku września otrzymasz raport za I połowę 2016 roku

- na początku grudnia otrzymasz raport za III kw. 2016 roku.

2) CODZIENNE KOMENTARZE I DOSTĘP DO MOICH DWÓCH PORTFELI INWESTYCYJNYCH

W ramach usługi przez rok czasu wysyłbym do Ciebie mój komentarz po każdej sesji giełdowej oraz pokazywał aktualny skład moich dwóch portfeli inwestycyjnych:

-Portfel długoterminowy stabilnego wzrostu - transakcji dokonuje stosunkowo rzadko i skupiony jestem na najsilniejszych fundamentalnie spółkach z naszego rynku - znajdują się w nim spółki z czołówki rankingu.

-Portfel agresywny inwestor - transakcji dokonuje dosyć często i staram się aby zawsze znajdywała się przynajmniej jedna spółka lub maksymalnie trzy propozycje na osiągnięcie szybkiego, kilkunasto- kilkudziesięco procentowego zysku w czasie maksymalnie 20 sesji giełdowych. Jeśli pozycja nie spełnia zakładanych oczekiwań, to oczywiście zamykam ją wcześniej. Obowiązuje przy tym nadrzędna zasada ochrony kapitału i na pojedyńczej transakcji spekulacyjnej nie mogę stracić więcej niż 1,5-maksymalnie 2% kapitału (stop loss obowiązuje zawsze!).

3) DOSTĘP DO FORUM VIP

Dopstęp do forum VIP to świetna użyteczność dla osób, które chcą zadać pytanie podczas sesji lub zapoznać się z typami inwestycyjnymi pozostałych forumowiczów. Na forum pisze kilku bardzo doświadczonych inwestorów, którzy co pewien czas dzielą się swoimi typami inwestycyjnymi, niekoniecznie związanymi z moimi rankingami. Jest nawet jeden naprawdę przedni spec od rynku NewConnect. Inwestorzy toczą merytoryczną, kulturalną dyskusję a żadne pytania, nawet te najgłupsze nie pozostają nigdy bez odpowiedzi.

4) CODZIENNE ODCZYTY WSKAŹNIKA "BAROMETR INWESTORA"

Każdego dnia podaje dwukrotnie odczyty mojego autorskiego wskaźnika prawdopodobieństwa wzrostów czyli "BAROMETRU INWESTORA", który w porę otrzega przed załamaniem rynku oraz z wyprzedzeniem informuje o nadchodzących wzrostach na polskiej giełdzie. W zależności od jego odczytów przyjmuje określone postawy - DEFENSYWNĄ, NEUTRALNĄ lub OFENSYWNĄ i w oparciu o mój system zwiększam lub zmniejszam swoje zaangażowanie w akcje. Jest to zatem bardzo przydatne narzędzie wspomagające zarządzanie kapitałem.

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZISIAJ I OTRZYMAJ OSTATNI RAPORT ORAZ KAŻDY KOLEJNY GRATIS!

<link>: ABONAMENT NA CODZIENNE KOMENTARZE GIEŁDOWE I DOSTĘP DO PORTFELA DŁUGOTERMINOWEGO

650x292_2 (1)

UWAGA: ZNIŻKA DLA AKTYWNYCH CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA INWESTORÓW INDYWIDUALNYCH NA ROCZNY ABONAMENT (OSZCZĘDNOŚĆ 100 ZŁ!) <LINK>

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 6 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 07-11.12.2015

czas czytania: 1 min.

A może NewConnect? Webinar Krzyśka Abramowicza z 09.12.2015

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.