Wall Street w Karpaczu - czy warto?

Relację z mojego pierwszego pobytu w Karpaczu na tej samej konferencji w 2013 roku zamieściłem na blogu tutaj: https://longterm.pl/wall-street-w-karpaczu.html

Byłem też rok temu i miałem równie dobre wspomnienia – tym razem spędziłem więcej czasu na basenie, który w tym hotelu jest naprawdę wypasiony a pogoda była przednia, zatem można było się nawet trochę poopalać. Oprócz tego bardzo jestem dumny, że udało mi się pokonać szczyt – wejść na Śnieżkę (OK wjechać wyciągiem i potem dojść kilka kilometrów pieszo). Widoki jakie wtedy przyszło nam podziwiać ze szczytu i smak czeskiego piwa, przywożonego z drugiej strony granicy były bezcenne i nie można ich kupić za żadne pieniądze! Trzeba po prostu ruszyć cztery litery i tam się wybrać. Wyciąg na Śnieżkę jest z tego co pamiętam, niecały kilometr od hotelu, a po wjechaniu do stacji końcowej, pozostaje jeszcze kilka kilosów z buta ale zapewniam, że naprawdę warto.

Niestety nie skorzystałem z porannych zajęć sportowych – wiem, że być może będę postrzegany za mięczaka ale wstawianie o 7 rano w celu biegania lub jazdy na rowerze po intensywnej konsumpcji alkoholu kilka godzin wcześniej, podchodzi według mnie prawie pod masochizm 🙂 W każdym bądź razie jak aż takich ambicji sportowych już w sobie nie mogę obudzić – może się starzeje? 🙂

Jedzenie jak zwykle przednie i co ważne – szeroki wybór. Na śniadanie jest fajna jajecznica smażona na naszych oczach, do której oczywiście możemy wybrać sobie dowolne dodatki – boczek, szynka, szczypiorek itd. Śniadania i obiady są w formie bufetu czyli można sobie nakładać spośród kilku dostępnych dań a oprócz tego jest mnóstwo przystawek, deserów i owoców. Kolacje to natomiast imprezy zorganizowane wyłącznie dla nas – inwestorów indywidualnych. W sobotni wieczór zawsze jest koncert – dwa lata temu była Kasia Kowalska, w zeszłym roku IRA a w tym jeszcze nie wiadomo ale mam nadzieję, że SII nie pójdzie na łatwiznę i zapewni artystę najwyższego kalibru.

Od strony merytorycznej, to bez dwóch zdań, jest to impreza najwyższej jakości – oprócz wykładów i spotkań z przedstawicielami spółek można zawsze posłuchać dyskusji z udziałem tuzów naszej gospodarki – w zeszłym roku gościem specjalnym, który przyleciał do nas helikopterem, był najbogatszy Polak - Jan Kulczyk. Dla mnie jednak najważniejszy jest kontakt z przedstawicielami spółek oraz rozmowy kuluarowe z których zawsze jestem w stanie wyciągnąć jakieś istotne wnioski.

Jeszcze nie ma oficjalnego programu imprezy ale wstępna lista prelegentów jest już ujawniona i zapowiada się bardzo interesująco. Tegoroczna impreza odbędzie w dniach 29-31.05 w tym samym hotelu - Gołębiewski w Karpaczu. Podobnie jak rok wcześniej, zostałem uhonorowany przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych i przyznano zniżkę, wysokości 100 zł dla moich Czytelników i Widzów V-bloga. Jeśli zatem masz zamiar wybrać się na tegoroczną imprezę do Karpacza, to skorzystaj z mojego kodu rabatowego: „LONGTERM”, który trzeba wpisać w formularzu zgłoszeniowym ( w miejscu: kod promocyjny). Ta stówa zniżki przysługuje na każdy dostępny pakiet, bez względu na to czy jesteś już członkiem SII czy nie.

Poniżej link do oficjalnej strony gdzie jest również formularz zgłoszeniowy – nie zapomnij o kodzie promocyjnym „LONGTERM” 🙂

LINK DO SZCZEGÓŁÓW I FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Pozdrawiam i do zobaczenia w Karpaczu! 🙂

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.