Webinar specjalny - Samcik & Rokicki live!

WEBINAR OTWARTY: "DLACZEGO POWINIENEŚ INWESTOWAĆ W AKCJE SPÓŁEK DYWIDENDOWYCH?"

Prelegenci:

Maciek Samcik

Dziennikarz ekonomiczny i bloger, od 1997 r. w dziale ekonomicznym „Gazety Wyborczej”. Pisze o giełdzie, ubezpieczeniach, funduszach emerytalnych i inwestycyjnych, bankach i finansach osobistych. Redaguje autorskie strony konsumenckie "Pieniądze Ekstra". Od 2009 r. prowadzi popularny blog interwencyjny "Subiektywnie o finansach" (ponad 200 tys. użytkowników miesięcznie oraz 31 tys. fanów na Facebooku). Autor pięciu książek o finansach osobistych (ostatnia: "Moje pierwsze kieszonkowe"). Laureat prestiżowych nagród dziennikarskich, w tym dwukrotnie Grand Press (za cykl tekstów poświęconych nieprawidłowościom w Spółdzielczych Kasach Oszczędnościowo-Kredytowych oraz dla najlepszego dziennikarza ekonomicznego), nagrody im. Władysława Grabskiego przyznawaną pod auspicjami Narodowego Banku Polskiego i nagrody im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Z wykształcenia ekonomista, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Poza finansami interesuje się fotografią, historią najnowszą Polski, gra w tenisa.

Albert "Longterm" Rokicki

Inwestor giełdowy, niezależny analityk rynku akcji ze ścisłą specjalizacją rynku polskiego. Prelegent na licznych konferencjach Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, autor najpopularniejszego w Polsce bloga o inwestowaniu Longterm.pl

CEL SPOTKANIA:

Odpowiedź na pytanie: dlaczego warto inwestować w spółki dywidendowe samodzielnie lub poprzez fundusze inwestycyjne (dywidendowe)?

PLAN SPOTKANIA:

19:00-19:05 Powitanie i wprowadzenie do tematu

19:05-19:40 Maciej Samcik - dlaczego warto inwestować w spółki dywidendowe?

19:40-20:00 Albert Rokicki - jak to robić od strony praktycznej?

20:00-20:30 Sesja pytań i odpowiedzi

START: WTOREK, 06.12 O GODZ. 19:00 (POTRWA OK. 1,5 GODZINY).

REJESTRUJĘ SIĘ NA WEBINAR <<LINK>>

UWAGA: LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Wtorkowy webinar będzie częścią szeroko zakrojonej akcji edukacyjnej, prowadzonej przy współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych oraz BPH TFI - "Dywidenda jak w banku, czyli o długoterminowym inwestowaniu oszczędności".

Akcję organizujemy wraz z Maćkiem Samcikiem, autorem najpopularniejszego bloga ekonomicznego w Polsce - "Subiektywnie o finansach"

Nasza akcja jest częścią inicjatywy SII, "OSZCZĘDZAJ NA EMERYTURĘ"

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.