Webinar z inwestorem który zarobił 250% w tym roku!

zapraszamy na wyjątkowe dla naszej społeczności wydarzenie - już DZIŚ o 20:00 odbędzie się webinar, który poprowadzi słynny Szejk z naszego forum VIP czyli Zbyszek Nowaczyk!!!

Na początek krótkie przedstawienie prowadzącego czyli Zbyszka "Szejka" Nowaczyka:

Na GPW z przerwami od 20 lat. Z wykształcenia matematyk, miłośnik podróżowania, odwiedził najciekawsze Państwa świata a przy okazji odwiedzał też światowe giełdy. Japończycy zachęcali go inwestować tylko na świecach i Ichimoku, Amerykanie na price action a Chinczycy na zniesieniach Fibonnaciego. Szejk połączył to wszystko w jedną autorską strategię inwestycyjną, opartą na geometrii Fibonacciego i konwergencji tych metod.

Wyniki za ostatnie lata:

Zysk za 2017 rok: 51,1%.

Za 2018 rok: 94,88%.

Zysk w 2019 roku na koniec października: 249,2%!!!

To fenomenalne wyniki, szczególnie biorąc pod uwagę trudne warunki rynkowe w ostatnich 3 latach i za to należy się Szejkowi podwójny szacunek. Jak przyjdzie hossa, to będzie się zarabiało łatwo i przyjemnie ale cała sztuka aby potrafić zarabiać regularnie nawet w czasach gorszej koniunktury.

"Zniesienia fibo w praktyce II" - webinar z Szejkiem

Startujemy DZIŚ o 20:00 - ustaw sobie najlepiej przypominacz w telefonie.

To Szkolenie będzie całkowicie darmowe ale jednocześnie będzie zapowiedzią serii webinarów szkoleniowych, które Szejk poprawodzi dla nas i ujawni wszelkie tajniki swojego warsztatu.

Link do rejestracji poniżej:

LINK: https://attendee.gotowebinar.com/register/7499705444290191627

Webinar będzie nagrywany i wideo dostępne później dla osób zarejestrowanych.

UWAGA: w celu zapewnienia najwyższej jakości i bezawaryjności (mamy nadzieję) zakupiliśmy nową technologię  - Go To Webinar ale ma to również drobny skutek uboczny - każdy kto będzie chciał obejrzeć na żywo będzie musiał wpierw pobrać oprogramowanie do odbioru - nie zajmuje ono dużo miejsca. Jest to jeden ze światowych liderów w segmencie dostaw tego typu rozwiązań, więc nie powinno stanowić to żadnego zagrożenia - jeśli ktoś jest nieufny to może od razu po zakończeniu wydarzenie odinstalować ten software.
Dobrze jest zatem pojawić się w pokoju nieco wcześniej aby przetestować sobie ten nowy programik i upewnić się czy nie koliduje z firewallem, adblockiem czy antywirusem a nawet zwykłą przeglądarką (zalecane są najnowsze wersje przeglądarek - najlepiej Google Chrome lub Mozzilla Firefox).

Niestety program jest tylko w wersji angielskiej - najwyraźniej nie jesteśmy dla nich jeszcze tak znaczącym rynkiem ale mam nadzieję, że to nie będzie stanowiło problemu. Jest bardzo łatwy w obsłudze i wręcz intuicyjny.

W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie: albert@longterm.pl

Webinar będzie nagrywany i dostępny później dla osób zarejestrowanych.

LIczba dostępnych miejsc na żywo: 500 zatem warto być wcześniej i zająć sobie miejsce w pokoju.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Czy serial Netflixa o Wiedźminie pobije Grę o Tron?

czas czytania: 2 min.

Dzień Inwestora w XTPL S.A. 04.12

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.