Webinar z zarządem Drago Entertainment

W czasie webinaru zaprezentowane zostaną szczegóły realizowanych projektów – w tym 5 symulatorów oraz gry FPS/survival Frostfall. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 listopada 2019 r. o godz. 18:00.

Rejestracja na webinar z zarządem DRAGO entertainment

Udział w webinarze jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Spotkanie odbędzie się w środę, 13 listopada 2019 r. o godz. 18:00. Obowiązuje limit 500 miejsc:

Plan spotkania

- prezentacja DRAGO entertainment

- nowy model biznesowy spółki nowa strategia

- postępy w realizacji prac nad 5 symulatorami i efekty zapowiedzi gier na Steam

- założenia i postępy w realizacji gry FPS/survival FrostFall

- dlaczego warto inwestować w spółki na takim etapie rozwoju

- cele i zasady kampanii crowdfundingowej

- pytania i odpowiedzi

To już ostatni moment, aby wziąć udział w kampanii crowdfundingowej DRAGO entertainment. Więcej:  https://drago.smartfunds.pl

DRAGO entertainment, powstała w 1998 roku w Krakowie. Przez pierwsze lata działalności spółka koncentrowała się na tworzeniu innowacyjnych projektów na zlecenie, które w większości finansowane były przez międzynarodowych wydawców gier. W tym czasie zespół DRAGO entertainment wyprodukował i opublikował znane bestsellery, takie jak Oil Tycoon 2, Cold Zero: The Last Stand czy Hell-Copter, w Polsce znany jako Vulture. Spółka wzmacniała kompetencje zespołu i budowała profesjonalny team oraz opracowywała własne tytuły, by w 2018 roku podjąć decyzję o przyjęciu nowej strategii i skoncentrowaniu się na produkcji własnych gier. W ten sposób, w grudniu 2018 roku na rynku światowym zadebiutowała gra spółki – Treasure Hunter Simulator. Wydawcą tytułu jest notowana na NewConnect spółka Movie Games. Koszty produkcji, zwróciły się w pierwszej dobie po premierze gry.

Smartfunds to platforma crowdfundingu udziałowego, której celem jest łączenie inwestorów indywidualnych, z perspektywicznymi spółkami, poszukującymi kapitału na rozwój i wzrost rzędu 1-2 mln zł. Platforma powstała na wzór rozwiązań i dobrych praktyk z rynków zachodnich. Proces jest prosty i przejrzysty dla obu stron. Inwestorzy mają możliwość angażowania się w dotychczas niedostępne dla nich projekty, wykorzystując stosunkowo niedużą ilość kapitału. Spółki, pojawiające się na Smartfunds mogą natomiast, zdobyć potrzebne środki na rozwój i dołączyć do grona swoich udziałowców rozproszoną grupę inwestorów indywidualnych.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.