Wycena PKN Orlen, Ten Square Games i 2 spółek na życzenie widzów LIVE!

Zapraszamy na specjalny webinar, który odbędzie się już w CZWARTEK, 17.12 o godz. 20:00, podczas którego  pokażemy na żywo jak wycenić spółkę giełdową na przykładzie notowanych na warszawskim parkiecie - PKN Orlen i Ten Square Games, Geotransu oraz jeszcze dwóch spółek na Wasze życzenie 😃

Podczas webinaru zajmiemy się metodą, którą stosują profesjonalni inwestorzy przy dokonywaniu swoich decyzji inwestycyjnych, o której mało drobnych inwestorów w ogóle wie, a jeszcze mniej z nich stosuje w praktyce, zwyczajnie ją ignorując i narażając swój kapitał na straty...Ta metoda to DCF czyli Discounted Cashflow, progozująca przyszłe przepływy pieniężne czyli żywą gotówkę (jak wiadomo "cash is king"!).

Poznanie tej metody pozwoli Ci zajmować pozycje na akcjach po odpowiedniej cenie z pełną świadomością tego, jaki jest potencjał wzrostowy lub ewentualnie czy dany papier nie jest już za drogi!

Spotkanie będą prowadzić - Albert Rokicki, założyciel Longterm.pl oraz Adrian Przybylski - specjalista od wycen spółek giełdowych, analityk fundamentalny Longterm.pl i inwestor z wieloletnim doświadczeniem oraz Paweł "Kuzi" Kużma, który będzie mógł spojrzeć na wykresy PKN Orlen, Ten Square Games i trzeciej spółki na Wasze życzenie.

Poniżej link do darmowej rejestracji.

WEBINAR "Wycena PKN Orlen i Ten Square Games na żywo" - start: Czwartek, 17.12 o 20:00

Ilość miejsc ograniczona do 3000.

LINK do rejestracji na webinar w CZWARTEK 17.12 o 20:00  <<LINK>>

UWAGA: Nagranie nie będzie później dostępne publiczne - będzie dostępne tylko dla Subskrybentów Longterm.

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki
Email: kontakt@longterm.pl
Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas
Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog
Twitter: https://twitter.com/Longterm44
Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Webinar z prezesem Answear S.A.

czas czytania: 1 min.

Business meets Gamedev - konferencja on-line

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.