Wyceny CD Projektu, JSW, Farm51, Polimexu i Taurona

Niedawno zupełnie przypadkiem usłyszałem takie przesłanie Shaquille O'Neala - 4-krotnego mistrza NBA (3 z L.A. Lakers i 1 z Miami Heat) - "Gwiazdy wygrywają pojedyncze mecze, SYSTEM wygrywa mistrzostwa". Jeśli ufasz swojemu SYSTEMOWI, to praktycznie nie musisz się niczego obawiać, nie ma żadnych dylematów czy rozterek, gdyż po prostu realizujesz to co trenowałeś przez lata i co po pewnym czasie staje się wręcz nudne ale takie właśnie ma być! Po pewnym czasie funkcjonujesz trochę jak robot, bo w dużej mierze tracisz wiele ludzkich cech - żeby było jasne - tych negatywnych jak zwątpienie, wstyd, niepewność, depresja itd.

W każdej dziedzinie życia, nie tylko w sporcie należy mieć swój SYSTEM, szczególnie w inwestycjach. Jeśli takowego nie masz to prędzej czy później nie tylko stracisz pieniądze ale też niepotrzebnie się zniechęcisz a być może nawet wpadniesz w depresję...

My w Longterm.pl mamy swój SYSTEM i zawsze wiemy ile realnie warta jest każda spółka, którą się interesujemy i rozważamy jako inwestycję do naszego portfela. Wiemy też jak zmienia się ta realna wartość po zdarzeniach takich jak wyniki finansowe po kolejnym kwartale, ilości sprzedanych produktów (np. egzemplarzy gier), emisji akcji, zwiększenia nakładów inwestycyjnych czy zaciągnięciu długu. Obserwujemy zatem spółki na bieżąco i rewidujemy w razie czego naszą wycenę.

3 miesiące temu wynaleźliśmy unikalny software, dzięki któremu możemy wycenić każdą spółkę z GPW średnio zaledwie w...27 sekund. Nie wierzysz? Przyjdź w czwartek 28.06 o godz. 20:00 na darmowy webinar i przekonaj się na własne oczy - będziemy analizować na żywo 5 przykładowych spółek: CD Projekt, JSW, Polimex, Farm51 i Tauron.

Poniżej LINK do rejestracji na ten webinar który rozpocznie się już w najbliższy czwartek, 28.06 o godz. 20:00 - uwaga: ilość miejsc ograniczona do 1000 a wideo nie będzie później dostępne nigdzie!

Uwaga: webinar nie będzie nagrywany a ilość miejsc ograniczona do 1000 osób!

Do zobaczenia i usłyszenia w czwatek o 20:00 - my z Adrianem już nie możemy sie doczekać! 😀

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert "Longterm" Rokicki

Email: albert@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Twitter: https://twitter.com/Longterm44

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.