37 wycen spółek metodą DCF za darmo

Jutro (czwartek 16.12) o 20:00 odbędzie się specjalny LIVE z analizami zarówno fundamentalnymi (DCF) jak i technicznymi spółek, o które najczęściej prosiliście czyli XTB, TIM i Columbus Energy (ta spółka była analizowana przez nas już pół roku temu i wrócimy do tej analizy i ją rozliczymy oraz porównamy z aktualną). UWAGA - Mega BONUS: każdy kto się zarejestruje na LIVE z poniższego linka otrzyma nagranie wideo z wycenami DCF autorstwa naszego analityka - Adriana Przybylskiego aż 37 spółek po wynikach za III kw.:

Amica, Answear, Autopartner, Dadelo, Arctic. Dino, Enter, Forte, Eurotel, Esotiq, Huuuge, Kino Polska, Lena, Intercars, Mirbud, Neuca, Oponeo, Movie Games, PCC Rokita, PKN Orlen, Playway, PZU, Sanok, Selena, R22, Rainbow, Shoper, Śnieżka, Stalexport, TIM, Torpol, Toya, Ten Square Games, Vigo System, Voxel, VRG, Woodpecker

Do tej pory nagranie było przeznaczone tylko dla uczestników naszego programu szkoleniowego - Longterm Mastermind. Zobaczysz jak wycenia metodą DCF (discounted cashflow) profesjonalista z doświadczeniem w pracy w Open TFI i Deloitte oraz od 2014 w Longterm, wykonując setki wycen rocznie! LINK do rejestracji poniżej 👇

https://attendee.gotowebinar.com/register/2402102373263138062

Wideo będzie później dostępne czasowo tylko dla zarejestrowanych!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

15 urodziny bloga Longterm

czas czytania: 5 min.

Kiedy skończy się psychologiczna bessa gamedev?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.