15 urodziny bloga Longterm

Równo 15 lat temu założyłem bloga Longterm, na nieistniejącej już platformie bblog (niegdyś należącą do Money.pl)

niesamowity rajd, zaczynając od regularnych, prawie codziennych wpisów pracując jednocześnie na etacie (byłem do września 2011 roku menadżerem eksportu), potem nagrywając pierwsze filmy na YT na skórzanej kanapie w mojej 40-m2 kawalerce. Rok 2014 i własny program na antenie Inwestorzy.tv (props dla Artura Błasika!) i regularna obecność na konferencjach Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych (props dla Michała Masłowskiego!) a potem również Investcuffs (props dla Marcina Wenusa!). Niewielki blog, tworzony początkowo wyłącznie przeze mnie zamienił się w kawał portalu dla inwestorów, grupującego sporą społeczność (samych Subskrybentów płatnego newslettera i forum jest ponad 3 tysiące a w szczycie ubiegłorocznej popularności ta liczba dochodziła do 5 tysięcy!) Zespół Longterm.pl to już 12 osób! Moje LIVE nagrywane wspólnie z Wapniakiem na kanale Veto ogląda regularnie kilkanaście tysięcy widzów a moje własne, te najpopularniejsze na własnych kanałach niewiele mniej. Na FB jest Was już ponad 39 tys. obserwujących (36 tys. fanów) a na TT mam już prawie 13 K followersów

Dziękuję Wam za to, że jesteście zainteresowani publikowanymi przeze mnie materiałami i postaram się aby kolejne 15 lat było jeszcze lepsze i pod względem contentu i naszych wyników inwestycyjnych!

Zachęcam do śledzenia mnie w social media 👇

Twitter: https://twitter.com/Longterm44/

fanpage Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog

grupa FB  "Inwestowania długoterminowe na GPW": https://www.facebook.com/groups/532780933965593

PS: czy mówiłem Wam że Was kocham? 😀🥂

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Spotkanie LIVE z zarządem 3H w piątek o 14:00

czas czytania: 1 min.

37 wycen spółek metodą DCF za darmo

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.