Spotkanie LIVE z zarządem 3H w piątek o 14:00

W piątek 10.12 o 14:00 zapraszamy na LIVE z zarządem 3H:

Piotr Multan

PREZES ZARZĄDU / BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Izabela Piątek

WICEPREZES ZARZĄDU / PRODUCT DEVELOPMENT

Marek Kulik

CZŁONEK ZARZĄDU / CHIEF TECHNOLOGY OFFICER

3H to dystrybutor i producent produktów konopnych na bazie fitokannabinoidów (CBD, CBG, CBN, itd.) tworzony przez wysoce wykwalifikowany międzynarodowy zespół, z wieloletnim doświadczeniem zarówno w ekstrakcji, jak i w dystrybucji i produkcji przemysłowej w branży konopnej. Stanowią oni niezwykle skuteczny motor napędowy firmy, łącząc wiele kompetencji takich jak: unikalne w skali Europy know-how technologii produkcji ekstraktów i izolatów czy doskonałą znajomość rynku i doświadczenie w rozwoju sprzedaży produktów konopnych.

Firma 3H w aktualnej formie powstała w 2019 roku, jednakże bazuje na doświadczeniach związanych z ziołolecznictwem, uprawą, ekstrakcją i leczniczym zastosowaniem konopi, zgłębianych przez jej założycieli latami. Obecnie 3H jest spółką technologiczną zajmującą się tworzeniem i komercjalizacją nowych receptur produktów kosmetycznych, OTC i spożywczych oraz jednym z wiodących na rynku polskim dystrybutorów produktów konopnych i zamierza rozwinąć swoją działalność o własną produkcję. Głównym kanałem dystrybucyjnym przewidzianym w strategii 3H jest sprzedaż B2B do producentów z własnymi markami kosmetyków, suplementów oraz podmiotów z branży spożywczej. Sprzedaż w znaczniej mierze nakierowana będzie na izolaty i ekstrakty oraz receptury gotowych produktów opartych o wyprodukowany przez 3H półprodukt zawierający pełne spektrum kannabinoidów.

LINK do transmisji LIVE na Youtube (później będzie dostępne wideo pod tym samym linkiem) 👇

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Black Friday na GPW! czy to już KRACH???

czas czytania: 1 min.

15 urodziny bloga Longterm

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.