5 prawdziwych transakcji ze szczególnym omówieniem - darmowy webinar!

Poniżej video, zapowiadające wydarzenie:

Podczas webinaru omówię szczegółowo 5 studium przypadków (case study) moich autentycznych transkacji - 3 sukcesów i 2 błędy oraz przedstawię kluczowe wnioski, jakie z każdego z nich wyciągnąłem i co poprawiłem w moim warsztacie inwestycyjnym. Będę miał również czas aby dodatkowo przeanalizować dla Was 5 spółek na Wasze życzenie - proszę o podawanie spółek, które chcielibyście abym dla Was omówił w komentarzach na forum lub w prywatnym mailu: kontakt@longterm.pl A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE - LINK DO ZAPISÓW PONIŻEJ (UWAGA: LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA WIĘC TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ ABY ZAREZERWOWAĆ SOBIE UDZIAŁ W WYDARZENIU):TAK, CHCĘ UCZESTNICZYĆ W DARMOWYM SZKOLENIU ON LINE I POZNAĆ 3 SUKCESY I 2 BŁĘDY LONGTERMA ALBERTA ROKICKIEGO <link>Jeśli ten, powyższy link nie działa to proszę po prostu skopiować poniższy link i wkleić go w przeglądarkę: http://squaber.com/l/rokicki-czego-nie-robic-inwestujac-5-przykladow?source=albert&landing=czegoNIErobic&a_aid=54ad060ce1ee6

Z inwestorskim pozdrowieniem,

Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Email: kontakt@longterm.pl

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 5 min.

Letnia promocja na giełdzie

czas czytania: 8 min.

CI Games - analiza spółki

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.