Longterm TOP 20
Wchodzimy na dobre w sezon wyników polskich spółek - twarde fundamenty w postaci realnych danych finansowych, to coś, co zawsze ucisza największych sceptyków i nie inaczej będzie z pewnością i tym razem - oczywiście jak zwykle należy oddzielić ziarna od plew. Będą oczywiście zarówno zaskoczenia in plus jak i in minus i trzeba będzie na nie odpowiednio i szybko reagować.

Zapraszam już w najbliższy wtorek 18.08, o godz. 20:00 na wyjątkowy webinar, podczas którego omówię aż 20 spółek przed wynikami - przedstawię ich analizę fundamentalną, jak i techniczą oraz prognozy analityków w odniesieniu do których nastąpi reakcja rynku po ogłoszeniu wyników. 

Musimy być bardzo dobrze przygotowani przed tym arcyważnym sezonem wyników i nie możemy pozostawić niczego przypadkowi! Dlatego przerobimy 15 spółek, które znajdują się w obecnym rankingu TOP 15 POLAND oraz 5 spółek rezerwowych, gotowych w każdej chwili zastapić te które mocno rozczarują wynikami. 

WEBINAR  "LONGTERM TOP 20" BĘDZIE DOSTĘPNY TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA SUBSKRYBENTÓW SERWISU LONGTERM.PL CZYLI OSÓB, KTÓRE MAJĄ OPŁACONY ROCZNY LUB 2-LETNI ABONAMENT. 

Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, zobaczyć i wysłuchać 20 profesjonalnych, eksperckich analiz, starannie wyselekcjonowanych spółek, to wystarczy dołączyć do grona Subskrybentów - więcej szczegółów odnośnie abonamentu i możliwość zamówienia on-line poprzez Dotpay.pl - link poniżej:

TAK, ZAMAWIAM ROCZNĄ SUBSKRYPCJĘ SERWISU LONGTERM.PL I DOSTĘP DO WTORKOWEGO WEBINARU <LINK> 

 - W ramach rocznego abonamentu otrzymasz od razu ostatni raport "TOP 15 POLAND" (ranking najlepszych 15 spółek po wynikach za I kw. 2015)  oraz każdy kolejny, po wynikach kwartalnych gratis aż do wygaśnięcia subksrypcji! 

 - Otrzymasz dostęp do Forum VIP, na którym inwestorzy dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz pokazują swoje realne transakcje (prowadzą swoje własne portfele). 

- Otrzymasz dostęp do wszystkich archiwalnych webinarów oraz artykułów VIP, niedostępnych na publicznym blogu

- Każdy kolejny webinar będzie gratis dla Ciebie jako Subskrybenta 

SUBSKRYBENCI LONGTERM.PL OTRZYMAJĄ MAILEM HASŁO DO POKOJU NA DZIEŃ PRZED WYDARZENIEM. 

Przypomnę że webinar odbędzie się we WTOREK 18.08 o godz. 20:00 i potrwa ok. 2 godzin wraz z sesją pytań. 

UWAGA: JEŚLI NIE MOŻESZ BYĆ OBECNY WE WTOREK, TO NIE MA POWODU DO ZMARTWIEŃ - NAGRANIE BĘDZIE PÓŹNIEJ DOSTĘPNE W STREFIE PREMIUM PORTALU LONGTERM.PL!

Dostępny jest obecnie raport z rankingiem 15 najlepszych polskich spółek po wynikach za I kwartał 2015 roku – każdy aktywny abonent otrzymuje go gratis, jako uzupełnienie i wsparcie do abonamentu!

Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych

Kanał Youtube: www.youtube.com/user/alrokas

Fanpage na Facebooku: www.facebook.com/longtermblog

Email: kontakt@longterm.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone są *

Hej Albercie, przekonałeś mnie i dzisiaj opłaciłem roczny abonament. Raport jest super i jestem pozytywnie zdziwiony, że aż 6 spółek pokrywa się z moim top15 :-) nie mogę się doczekać już dzisiejszego webinaru! Pozdrawiam wszystkich longtermowców! 

odpowiedz

Ja tez się w końcu skusiłam. Zbierałam sie do kupna abonamentu Alberta i bardzo podobały mi się wtorkowe webinary, na dwóch z nich byłam obecna. Ciekawa jestem też wyborów na longterm, bo do tej pory nie mam jakoś szczęścia do tej giełdy - debiut JSW, potem wtopa na Hawe a ostatnio na Getinie :-( Mam nadzieję, że choć część strat odrobię z Tobą Albercie :-) 

odpowiedz

Mamy mistrza świata!!! i tak samo my jedziemy z WHP!!! 

https://www.youtube.com/watch?v=GTBqY81R4rM

odpowiedz

Czy analiza na najbliższym webinarze będzie dostępna też dla osób, które nie mają opłaconego konta?

odpowiedz

Nie - będzie dostępna tylko dla osób, które mają aktywną subskrypcję. 

odpowiedz

Pewnie Pan mówi o subskrypcji płatnej?

odpowiedz
Odpowiedź do Juzik  z dnia 15.08.2015 05:32

Tak - mam na myśli osoby, które wynikupiły roczny lub 2-letni abonament. 

https://longterm.pl/Shop.html

odpowiedz
Odpowiedź do Albert  z dnia 18.08.2015 19:50

Szczerze mówiąc to wielka szkoda, że nie udostępniane jest coś co prawdopodobnie dopiero przyniosłoby jeszcze większej popularności subskrypcji 'longterm'...

odpowiedz

Niezła gratka dla subskrybentów a dla mnie zachęta, aby wreszcie opłacić subskrybcję. 

Co prawda fajerwerków się nie spodziewam, ale ciekawi mnie, co też tam się znalazło na liście rezerwowej, plus oczywiście kompletny raport dotyczący wyników spółek zawsze jest w cenie.

Sam trochę inwestuję i choć ekspertem nie jestem, to staram się ciągle doskonalić i poszerzać moją wiedzę. Tak, że taki webinar to dla mnie prawdziwa gratka i mam nadziję, że będzie warto!

odpowiedz

Zapraszam serdecznie do dołączenia do naszej ekipy - przecież subskrypcja Longterm.pl to nie same raporty, portfel i webinary tylko dostęp do forum VIP na którym inwestorzy pomagają sobie nawzajem i prowadzą własne portfele. Pozdrawiam i mam nadzieję, do wtorku 

odpowiedz

Witam Albercie

Czy w najbliższej przyszłości zajmiesz się analizą KGHM? Po dzisiejszych ciekawych wynikach może wróci sentyment do miedziaka. Przy spadku ceny miedzi talie zyski to sztuka.

odpowiedz

Grupa Azoty do portfela, skoro mówisz, że spółka marzenie. Co tam się dziś porobiło?

odpowiedz

to liczna uczestników się zmniejszy, jak web zamkniete bedzie

odpowiedz

Nagranie jest w strefie premium w zakładce "artykuły VIP" 

odpowiedz