Bezpłatne szkolenia - może nie jest za późno?

Dlatego gorąco zachęcam do wzięcia udziału i promowania wydarzenia o nazwie  "INTELIGENCJA FINANSOWA 2012", organizowanego przez Śląskie Studenckie Forum Business Centre Club, przy współpracy ze STUDENCKIM CENTRUM BIZNESU UŚ. Jeśli jesteś w pobliżu Katowic i masz możliwość wzięcia udziału, to skontaktuj się z organizatorami jak najszybciej - być może są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenia prowadzone przez specjalistów. Szczególnie ciekawie zapowiadają się piątkowe zajęcia pt. "Zawód trader" na które sam z chęcią bym się wybrał. Więcej szczegółów i zapisy tutaj: http://inteligencja-finansowa.org.pl/katowice.htmlUWAGA: BEZPŁATNE SZKOLENIA ODBYWAJĄ SIĘ TEŻ W INNYCH MIASTACH W CAŁEJ POLSCE! SPRAWDŹ KALENDARZ KOLEJNYCH SZKOLEŃ W TWOIM MIEŚCIE NA STRONIE: http://inteligencja-finansowa.org.pl/ Warszawa już 13-14 Grudnia! http://inteligencja-finansowa.org.pl/warszawa/harmonogram.html

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Czy "Klif fiskalny" odstraszy Cię od najlepszej okazji Twojego życia?

czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 10-14.12.2012

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.