BNP Paribas da sygnał kontynuacji?

Tak jak w przypadku większości banków, tak i tutaj trwa trend wzrostowy. Ostatnie dwa miesiące minęły jednak w konsolidacji. Dzisiaj kurs dotarł do górnej bariery tej konsolidacji. Jeśli uda się wybić górą, to pojawi się sygnał kontynuacji w trendzie wzrostowym. Była strefa oporu w okolicach 86-87 zł zamieni się wtedy w najbliższe wsparcie. Kluczowym wsparciem będzie natomiast dolna bariera konsolidacji w okolicach 79 zł.

Interwał dzienny, wykres czteromiesięczny:

Jeśli rzeczywiście trend wzrostowy będzie kontynuowany, to kolejnym kluczowym oporem będzie ATH w okolicach 100 zł.

Interwał tygodniowy, wykres trzyletni:

Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści.

Author image

Łukasz Popławski

Niezależny analityk techniczny.
czas czytania: 1 min.

Moja strategia inwestycyjna na 2024 rok - LIVE!

czas czytania: 6 min.

Artifex Mundi - wyniki spółki napędzane przez Unsolved

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.