Co czeka inwestorów w 2013 roku?

W czasie spotkania ja,  Albert Rokicki, znany w sieci jako Longterm, przedstawię sytuację na WIG i WIG20, czołowych spółkach KGHM, PKO, PGE, Pekao, PKN Orlen, PGNIG, Lotos, ponadto analizie zostanie poddana sytuacja na surowcach (miedź, srebro, złoto, ropa naftowa), obligacjach (USA, Niemcy, Polska, Hiszpania, Włochy, Francja) oraz walutach (EURUSD, EURPLN, GBPPLN, USDPLN). Możecie się spodziewać dużej ilości wykresów oraz informacji makroekonomicznych i fundamentalnych. Warto uczestniczyć w spotkaniu aby skonfrontować swoje własne oczekiwania z moimi oczekiwaniami. Na jutrzejszy webinar można zapisać się tutaj, ale wymagane jest założenie darmowego konta na serwisie Investio.pl co zajmie dosłownie kilka minut: http://investio.pl/webinarium

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 10-14.12.2012

czas czytania: 1 min.

"Co dalej z giełdą? złotem? ropą? walutami?" darmowy webinar

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.