Co czeka inwestorów w 2014 roku?

UNDER CONSTRUCTION :-)COMING  SOON THIS CHRISTMAS! TEN WPIS UKAŻE SIĘ JESZCZE PRZED TEGOROCZNYMI ŚWIĘTAMI BOŻEGO NARODZENIA. PRZEDSTAWIĘ W NIM MOJĄ PROGNOZĘ DLA POLSKIEGO INDEKSU WIG ORAZ AMERYKAŃSKIEGO S&P NA CAŁY 2014 ROK! OMÓWIĘ RÓWNIEŻ SYTUACJĘ NA WALUTACH - EURODOLAR ORAZ POLSKI ZŁOTY W STOSUNKU DO EURO I DOLARA! POLUB MÓJ PROFIL NA FEJSBUKU ABY BYĆ NA BIEŻĄCO I ABYŚ MÓGŁ DOWIEDZIEĆ SIĘ O POJAWIENIU SIĘ TEGO ARTYKUŁU:

fb

MOŻNA RÓWNIEŻ ZAPISAĆ SIĘ NA DARMOWY NEWSLETTER I OTRZYMAĆ ODE MNIE DRUGĄ CZĘŚĆ E-BOOKA "INWESTUJ LONGTERM" JAKO POWITALNY BONUS - NALEŻY WYPEŁNIĆ MINI FORMULARZ PO PRAWEJ STRONIE BLOGA - WPISAĆ SWOJE IMIĘ LUB NICKA ORAZ PODAĆ ADRES EMAIL ORAZ PÓŹNIEJ GO POTWIERDZIĆ.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Dr Welc już 17 grudnia w Warszawie!

czas czytania: 3 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 16-20.12.2013

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.