Dr Welc już 17 grudnia w Warszawie!

Byłem na tym szkoleniu i mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Jak już wcześniej napisałem, zdobyłem podczas kilku godzin szkolenia większą wiedzę niż po lekturze kilku książek o analizie fundamentalnej. Przede wszystkim mogę z pełną odpowiedzialnością polecić prowadzącego czyli dr Jacka Welca - to znakomity ekspert i jednocześnie równie dobry pedagog. Rzeczy z pozoru wydające się skomplikowanymi nawet dla osób związanych z tematem, potrafił wytłumaczyć w prosty, zrozumiały sposób, przytaczając przy tym masę przykładów, głównie z życia wziętych - dr Welc pracował wiele lat jako główny księgowy a w dodatku jest biegłym rewidentem. Największy nacisk podczas szkolenia jest kładziony na wychwytywanie nawet najmniejszych symptomów tzw. "kreatywnej księgowości". Trzeba pamiętać jednak że są to na wstępie tylko symptomy i że ich pojawienie się nie jest jednoznaczne z tym że spółka wprowadza w błąd. Dr Welc świetnie porównał to do symptomów choroby - jeśli mamy podwyższone ciśnienie czy przyspieszony puls podczas jednorazowego testu to nie znaczy że już chorujemy na poważną chorobę - może tylko jesteśmy po porannej przebieżce lub po niemiłej rozmowie telefonicznej. Tak samo może być w przypadku spółki giełdowej - często symptomy się pojawiają ale później okazuje się że spółka nie tylko nie oszukiwała ani nie kreowała lepszego wyniku ale i wyszła na tym wszystkim o wiele lepiej niż gdyby tego nie robiła. Dlatego nie należy od razu przesądzać sprawy i otwarcie atakować dane przedsiębiorstwo ale bacznie obserwować i czekać na kolejne raporty finansowe. Tego się między innymi nauczyłem od dr Welca. Polecam bardzo gorąco te szkolenie. Poniżej agenda, czas i miejsce, a także osoba kontaktowa ze strony organizatora:

program szkolenia
eficom-2

KOSZT UCZESTNICTWA W SZKOLENIU TO 849,00 zł - netto + 23% VAT ALE DLA CZŁONKÓW SII JEDYNIE:679,00 zł + 23% VAT (obejmuje: uczestnictwo w szkoleniu, materiały szkoleniowe, serwis kawowy, lunch, certyfikat). Dla abonentów bloga Longterm.pl cena wynosi 764,50 zł netto.Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy:Marta Ostapowicz e-mail: Marta.ostapowicz@eficom.pl, kom. +48692822168 oraz http://gpwirk.pl/szkolenia/artykul/spawozdania_finansoweSZKOLENIA ORGANIZUJE EFICOM S.A ORAZ INSTYTUT RYNKU KAPITAŁOWEGO. ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 2 min.

Sprzedać czy przetrzymać?

czas czytania: 1 min.

Co czeka inwestorów w 2014 roku?

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.