Czy czeka nas rajd św. Mikołaja?

KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ ABY OBEJRZEĆ VIDEO:

UWAGA WAŻNE! Każdy, kto brał udział w promocji Comperia Bonus i założył lokatę 5 + w banku Meritum, otrzymał wczoraj (09.12) od Comperii email o tytule "Odbierz swój gwarantowany bonus" - ABY OTRZYMAĆ BONUS należy zgodnie z podaną instrukcją uzupełnić dane i podać numer konta w banku Merium na który wpłacą nam kasę  Mamy na to 5 dni roboczych (do 16.12), liczonych od wczoraj a wypłata nastąpi najpóźniej do 24 grudnia. Sprawdźcie folder SPAM, bo maile od Comperii potrafią tam trafiać. Pozdrawiam, Pozdrawiam Albert „Longterm” Rokicki

IMG_1824

Twój Niezależny Analityk Rynków Finansowych Kanał Youtube: https://www.youtube.com/user/alrokas Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/longtermblog Email: kontakt@longterm.pl Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 5 min.

PGNIG - analiza spółki

czas czytania: 6 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 15-19.12.2014

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.