CZY WARTO KUPIĆ KGHM?

Kiedy na początku tego roku pisałem artykuł pt. "CO Z TĄ HOSSĄ?" do 12 numeru Equity Magazine  nasz miedziowy gigant był handlowany po 107 zł (bez uwzględnienia dywidend www.stooq.pl) Przedwczoraj cena za KGHM jeśli by uwzględnić dywidendę wyniosła 210 zł (wzrost 96%) i mam wielką przyjemność zaprosić moich czytelników na

Najbliższy Darmowy Webinar z cyklu

SPOTKANIA EKSPERTÓW GIEŁDOWYCH ALBERT ROKICKI

organizowany przez

UWAGA! Na tym Spotkaniu rozlosowane będą nagrody w postaci 5 e-booków mojego autorstwa! Tego jeszcze nie było.

:)

Na najbliższym Spotkaniu Ekspertów Giełdowych, które odbędzie się w poniedziałek 26.11.12 o godz. 20, zobaczysz dogłębna analizę fundamentalną na podstawie najbardziej znanej spółki KGHM Polska Miedź. W swojej prezentacji uwzględnię tegoroczne przejęcie kanadyjskiej spółki Quadra. Temat spotkania:Analiza Fundamentalna na przykładzie spółki KGHM po wynikach za 3 kwartały 2012 roku.

Podczas webinaru dowiesz się: - jakie kryteria powinno się brać pod uwagę przy prawidłowej selekcji spółek, - jak przeprowadza się dogłębną analizę fundamentalną spółki giełdowej na przykładzie KGHM (już po uwzględnieniu najnowszego raportu finansowego za 3 kw. 2012 r.), - czy warto w tej chwili kupić KGHM (argumenty za i przeciw), - jak zachowywać się będą ceny miedzi w najbliższych latach Nagranie z webinaru jest dostępne tutaj:http://www.prowebinar.pl/spotkania-ekspertow-gieldowych-albert-rokicki-longterm/

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 19-23.11.2012

czas czytania: 1 min.

SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 26-30.12.2012

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.