SPÓŁKI PROWZROSTOWE NA TYDZIEŃ 26-30.12.2012

Jesteśmy w trakcie silnego rajdu św. Mikołaja. Taki PZU w miesiąc zyskał zdrowe 7,5% - więcej niż najlepsza roczna lokata bankowa, a w przyszłym roku przecież wypłaci dywidendę za zysk z tego roku. Jak ktoś myśli że kiedyś będzie lepiej to powiem szczerze że nie wiem na co liczy. Dobre czasy są już teraz. Dopiero kiedyś z perspektywy czasu historycy giełdowi ocenią w jakim stadium cyklu giełdowego się teraz znajdujemy. Dla mnie zawsze liczyły się fakty, a one są następujące: w tym roku łącznie z dywidendą KGHM dał zarobić 90%, a wspomniany wyżej PZU 44%. Żadna lokata bankowa, żadne rentowności obligacji czy inwestycje w złoto nie są nawet blisko takich stóp zwrotu. Kontynuuje jazdę z Protektorem, PZU i Zetkamą.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 1 min.

CZY WARTO KUPIĆ KGHM?

czas czytania: 1 min.

Czy warto kupić KGHM? webinar!

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.