Czy WIG pokona szczyt historyczny? LIVE na otwarciu Wall Street

Wczoraj indeks WIG po początkowym wzroście o ponad 1% zbliżył się do swojego rekordu historycznego z listopada 2021 roku i przez moment dzieliło go od niego zaledwie 58 punktów, czyli niewielki ułamek procentowy. Pod koniec sesji nasz główny indeks jednak się cofnął i ostatecznie zamknął się pod kreską, tracąc 0,65%. Czy w kolejnych dniach uda mu się pobić swój ATH?  Na to i wiele innych pytań odpowiem podczas dzisiejszego LIVE.

Zapraszam dziś o 15:30 na LIVE z omówieniem rynku akcji (S&P500, Dow Jones, Nasdaq, DAX, WIG20, WIG, Apple, Tesla, Nvidia, KGHM, JSW, CD Projekt, Alior, Pekao), surowców (ropa, miedź, złoto) i bitcoina, który okazuje się niezłym wskaźnikiem wyprzedzającym. Po prezentacji odpowiem na pytania uczestników transmisji.

LINK do transmisji na żywo na Youtube (zachęcam do subskrybowania kanału i lajkowania nagrania):

Nagranie będzie od razu dostępne pod tym samym linkiem.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.