Debiut Longterm Games 10.10.2022 - podsumowanie informacji o spółce

Jutro debiut Longterm Games  i chciałbym podsumować najważniejsze informacje o naszej spółce 👇

1️⃣ Pracujemy nad naszą pierwszą grą Space Tail - puzzle platformer którego demo uzyskało 97% pozytywnych opinii na największym portalu światowej dystrybucji gier - Steam. Budżet developerski 2,2 mln zł, na dzień 09.09.22 wishlista przekroczyła 10 000 a 24 000 osób dodało demo do swojej biblioteki Steam (traktujemy to jako ekwiwalent wishlisty). Gra będzie dostępna również na GOG oraz oczywiście na Nintendo Switch i na tę ostatnią najbardziej liczymy, bowiem każdy kto widzi naszą grę w pierwszej kolejności wskazuje na tę właśnie konsole jako pole z największym potencjałem.
Premiera Space Tail zapowiedziana jest na 03.11.2022 zarówno na PC jak i Nintendo Switch. W piątek ukazał się nowy trailer i artykuł napisał PC Gamer, który uzyskał czasową wyłączność na publikację informacji o dacie premiery. Jutro (poniedziałek) napiszą o naszej grze pozostałe media na całym świecie.

2️⃣ Wartość wszystkich udziałów w naszych spółkach stowarzyszonych to łącznie 10,4 mln zł.

  • W Covenant.dev mamy 4,14% udziałów o wartości 3,1 mln zł (bazując na cenie ostatniej transakcji koreańskiego Kraftona który obejmował 10% udziałów). Krafton który wszedł do akcjanariatu to koreański wydawca słynnej strzelanki PUBG: Battleground (2 najpopularniejszy darmowy multiplayer on-line po Fortnite) - jego kapitalizacja rynkowa wynosi 6,3 mld USD! Pierwsza gra Covenanta - Gord przekroczyła niedawno 20 tys. followersów na Steam a już dawno 100 tys. wishlisty (obecnie jest na 101 miejscu w globalnym rankingu). Wydawcą gry jest Team17.
  • W Enjoy Studio mamy 41% o wartości 4,7 mln zł (bazując na cenie ostatniej emisji akcji) - to spółka która produkuję dużą część naszej gry na zlecenie a oprócz tego ma swój własny projekt - "The Witch of the Fern Island" oraz 2 kolejne w fazach koncepcyjnych. Chcą wejść na NewConnect w przyszłym roku. Wiceprezesem jest Michał Baraniak znany jako Roxmb, którego kanał YT ma ponad 1,6 mln subskrybentów.
  • W Rune Powered mamy 30,14% o wartośći 2,6 mln zł (bazując na cenie ostatniej emisji) - mają własny projekt "Tales from the Southern Rim" - piracki RPG, który ja nazywam "pirackim Wiedźminem". Zamierzają wejść na NewConnect w 2024 roku.

3️⃣ Zarząd spółki - Albert Rokicki, Robert Ogłodziński i Adrian Przybylski podpisał umowę lock-up czyli zobowiązaliśmy się że nie sprzedamy naszych akcji przez minumum 12 miesięcy od debiutu czyli od jutra (10.10.2022). Tym samym 73% wszystkich akcji zostanie objęte lockupem a free-float (akcje w wolnym obrocie) wynosi 27%.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją naszej spółki - LINK do pobrania PDF

👇

https://forum.longterm.pl/hash-file-manager/download/1e130a74-5747-40df-9e01-47b855b82425

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: biuro@longtermgames.pl lub prosimy zadawać tutaj w komentarzach.

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.