Dlaczego warto teraz kupować akcje?

Jest bowiem gigantyczna różnica czy kupimy spółkę mocną fundamentalnie, czy też typową "wydmuszkę" z której schodzi powietrze podczas byle korekty spadkowej. Warto skupić się na bardzo rzetelnej selekcji spółek, jakie są w kręgu naszych zainteresowań, aby znacząco podnieść swoje szanse na odniesienie sukcesu inwestycyjnego! Zamiast tysiąca słów wystarczy abym podał wyniki prowadzonego przeze mnie portfela inwestycyjnego dla Abonentów. Gdybym sprzedał wszystkie posiadane spółki w dniu 30.12.2013, czyli podczas ostatniej sesji giełdowej, to łączny zysk wyniósłby prawie 70%. Skuteczność podejmowanych decyzji wyniosłaby bardzo wysokie 75% (15 zyskownych transakcji na 20!). Prowadzę również publiczny portfel, dostępny dla każdego, kto wejdzie na mojego bloga - SPÓŁKI PROWZROSTOWE TYGODNIA. Prowadzę go, aby pokazać, że na giełdzie można jednak zarabiać. Mało tego - pokazuje że można z powodzeniem osiągać zyski kilkukrotnie przekraczające wzrost głównego indeksu WIG. Lubię w życiu stawiać na fakty, gdyż one mówią same za siebie. Portfel spółek prowzrostowych,  w którym co tydzień typuje 3 spółki, przyniósł 43% zysku w ciągu 31 ostatnich tygodni (7 i pół miesiąca) i to bez reinwestowania kapitału! Od początku prowadzenia czyli od 20.06.2012 (nieco ponad półtora roku), mój publiczny portfel wypracował 67,95% zysku - również bez reinwestowania! Gdyby zarobione środki były reinwestowane łączny zysk wyniósłby ponad 95%! Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie wyniki będą stanowić najlepszą rekomendację mojej osoby i będą najlepszą reklamą oferowanych przeze mnie usług. Wszystko o czym napisałem powyżej jest doskonale udokumentowane i przedstawione na tym blogu - można prześledzić całą historię przeprowadzonych przeze mnie transakcji. Do końca stycznia abonament w promocyjnej cenie 250 zł (130 zł oszczędności!!!) Do końca stycznia roczny abonament, w którym przedstawiam mój portfel inwestycyjny jest w promocyjnej cenie 250 zł. Od 01.02.2014 cena za abonament wzrośnie do 380 zł. Oprócz codziennych komentarzy giełdowych i wspomnianego portfela złożonego z dobrze wyselekcjonowanych spółek, w pakiecie otrzymuje się gratisowe raporty z rankingiem 18 najlepszych według mnie spółek po kolejnych wynikach kwartalnych! Więcej szczegółów klikając w poniższy link - tam również można dokonać bezpiecznej płatności on line, korzystając z systemu Dotpay.pl (Inne formy płatności, w tym tradycyjny przelew bankowy lub Paypal, również są dostępne - oczywiście wystawiam faktury VAT!) shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Poniżej najnowsze video, w którym wyjaśniam dlaczego rzetelna, dobra selekcja spółek jest kluczowa:

Poniżej podaje powody dla których każdy poważnie traktujący swoje zajęcie inwestor giełdowy powinien mieć abonament Longterm.pl:

Zwiększ swoją skuteczność inwestycyjną i dołącz do grona Abonamentów!  Do końca stycznia roczny abonament w promocyjnej cenie 250 zł! Szczegóły i możliwość zakupu po kliknięciu w poniższy link:shop/Abonament-Na-Codzienne-Komentarze-Gieldowe.html Treści przedstawione w powyższym biuletynie są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!

Author image

Albert Rokicki

Niezależny analityk rynku akcji. Magister Ekonomii. Własny kapitał inwestuje na polskiej giełdzie od 2000 roku. Jestem inwestorem długoterminowym i będę zawsze to podkreślał.
  • Warszawa
czas czytania: 4 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 27-31.01.2014

czas czytania: 4 min.

Spółki prowzrostowe na tydzień 03-07.02.2014

Pomyślnie zasubskrybowałeś Longterm
Świetnie! Następnie, dokończ proces zakupów, aby uzyskać pełen dostęp do Longterm
Witaj z powrotem! Zalogowano pomyślnie.
Sukces! Twoje konto zostało w pełni aktywowane, teraz masz dostęp do całej zawartości. Sprawdź swój e-mail, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany.